Publicystyka redakcja
01.06.2017
Przegląd premier - czerwiec 2017
Przegląd premier - czerwiec 2017

W czerwcu mamy mniej premier niż w poprzednich miesiącach, co oznacza, że powoli wchodzimy w okres ogórkowy. Mniej premier, więcej czasu na nadrabianie zaległości. Jednak nie znaczy to, że nic wartego uwagi się nie pojawi. Pierwszy z brzegu jest świetnie oceniany Tekken 7.

Tekken 7

Deweloper: Bandai Namco | Wydawca: Bandai Namco | Gatunek: Bijatyka

Powrót kultowej serii bijatyk, gdzie pod względem fabularnym Harada zaserwował nam eskalację konfliktu w klanie Mishima. Powracają ulubieńcy fanów, jak Heihachi, Kazuya czy Yoshimitsu, ale doszło też kilka nowych wojowników, np. Kazumi Mishima, Arab Shaheen czy Lucky Chloe. Klasyczne walki 1v1 mają urozmaicić nowe mechaniki - wzmacniające postać Rage Art, gdy ta jest na granicy śmierci, czy Power Crush pozwalające kontynuować kombinację ciosów nawet po otrzymaniu obrażeń.

Farming Simulator 18

Deweloper: Giants Software | Wydawca: Focus Home Interactive | Gatunek: Symulator

Przenośna wersja symulatora rolnika, która dostępna będzie w polskiej wersji językowej. Co oferuje? Uprawę roli, hodowlę zwierząt oraz wycinkę drzew. Wszystko to z licencjonowanymi maszynami i narzędziami, które mogą pochwalić się ponad 30 największymi markami w branży, m.in. Challenger, Fendt, Massey Ferguson czy Valtra.

Jump Stars

Deweloper: Jamit Games | Wydawca: Curve Digital | Gatunek: Imprezowa

Imprezowy zestaw składający się z zabawnych minigierek, które w mig pojmie każdy. Gracze ze sobą rywalizują, by za chwilę połączyć siły, a wszystko to w pogoni za punktami i tytułem najlepszego uczestnika. Brzmi zbyt... nudno? Otóż cała zabawa polega na tym, że nigdy nie wiemy, kiedy nasz sojusznik okaże się przeciwnikiem. Ani kiedy prowadzący wrzuci jakiś modyfikator rozgrywki.

Randall

Deweloper: We the Force | Wydawca: We the Force | Gatunek: Platformer 2D

Czas wzniecić powstanie i zakończyć rządy dyktatora. W tym sci-fi platformerze inspirowanym Guacamelee wcielimy się w potężnego telepatę dotkniętego schizofrenią, który postanowił zrobić coś z władzą absolutną i ciągłym nadzorem, jaki uciska jego świat. Twórcy obiecują możliwość kontroli umysłów każdej postaci, jaką zobaczymy na ekranie, a walka zostanie pomieszana z zagadkami logicznymi.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Deweloper: Zenimax Online Studios | Wydawca: Bethesda | Gatunek: MMORPG

Sporych rozmiarów rozszerzenie do sieciowego RPG-a The Elder Scrolls Online, które dodaje kultowe miejsce świata serii – tytułowy Morrowind z trzeciego TES-a na 700 lat przed fabułą tej gry. Oprócz ogromnego nowego terenu, dostaniemy także dodatkową klasę postaci (Wardena władającego magią natury) oraz tryb PvP (Battlegrounds z walką 4v4v4).

WipEout Omega Collection

Deweloper: Clever Beans | Wydawca: Sony Interactive Entertainment | Gatunek: Wyścigi

Kolekcja składająca się z remasterów odsłon serii o futurystycznych wyścigach – WipEout HD, WipEout Fury i WipEout 2048. Oprócz odświeżenia oprawy i nowych efektów graficznych, twórcy obiecują stałe 60 klatek na sekundę, a do tego elektroniczna ścieżka dźwiękowa, na której pojawią się takie zespoły jak The Chemical Brothers czy The Prodigy.

Cladun Returns: This is Sengoku

Deweloper: Nippon Ichi Software | Wydawca: Nippon Ichi Software America | Gatunek: Dungeon Crawler

Rozpikselowane RPG z walką w czasie rzeczywistym, rozbudowanym edytorem postaci i potyczkami z potworami w rzeczywistych miejscach feudalnej Japonii. Fabularnie wchodzimy w buty świeżo zmarłego lorda, który pomaga innym załatwiać po śmierci niedokończone sprawy. Jeśli nie lubicie grać w role playe sami, twórcy przewidzieli tryb wieloosobowy dla dwóch graczy – w kooperacji lub przeciwko sobie.

Dark Rose Valkyrie

Deweloper: Compile Heart | Wydawca: Idea Factory International | Gatunek: jRPG

Japońskie połączenie RPG-a z gatunkiem visual novel, gdzie przedstawiono alternatywną historię świata 1929 roku. Na Ziemię spadł meteoryt, przynosząc chorobę, która zamienia zarażonych w potwory. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie wirusa, szukając przy okazji zdrajcy w naszej drużynie poprzez przesłuchania z odpowiednim wybieraniem kwestii dialogowych.

DiRT 4

Deweloper: Codemasters | Wydawca: Codemasters | Gatunek: Wyścigi

Nowe wyścigi od Codemasters, które będą przy okazji pierwszą odsłoną z polskim pilotem. Twórcy obiecują wyciągnięcie najlepszych zalet z DiRT Rally i uczynienie wszystkiego jeszcze większym i bogatszym, zachowując wierność korzeniom serii. Dostaniemy ponad 50 samochodów, 5 lokacji z wieloma trasami (i edytorem), tryb kariery oraz pełną licencją FIA WRC.

Superbeat: Xonic

Deweloper: PM Studios | Wydawca: Rising Star Games | Gatunek: Rytmiczna

Na przestrzeni 65 piosenek gracze muszą wciskać odpowiednie przyciski zgodnie z rytmem i wyświetlanymi na ekranie poleceniami. Rytmiczna gra od twórców serii DJMax była dotychczas dostępna na Vicie, a teraz wyląduje na PlayStation 4, oferując podstawową zawartość oraz wszystkie paczki DLC.

playstation 4 playstation vita przegląd premier

reklama
Nie przegap Nie przegap