Menu X
Menu X
Aktualności - Dodatki

BlazBlue: Cross Tag Battle ujawnia kolejne postacie, które trafią do produkcji. Szkoda tylko, że przyjdzie nam za nie zapłacić oddzielnie.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins przedstawia nowy strój oraz zestaw przedmiotów dla Bayeka. Zamaskowany bohater z zestawem potężnych broni budzi grozę - tak jak powinien wojownik na usługach cesarza Chin.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins już niedługo ma się stać porządnym źródłem wiedzy na temat starożytnego Egiptu. Poznaliśmy szczegóły trybu edukacyjnego.

Czytaj dalej

LEGO Marvel Super Heroes 2 świętuje premierę filmu Black Panther dodatkiem z całą drużyną tego bohatera.

Czytaj dalej

Battlefield 1 ruszyło z darmowym dostępem do płatnych rozszerzeń. Trzeba się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo. Jak to mówią - "pierwsza działka gratis".

Czytaj dalej

Pinball FX3 zostanie zaatakowane przez potężne gady. Dinozaury z "Parku Jurajskiego" wkroczą w tym miesiącu do flipperów za sprawą nowego DLC.

Czytaj dalej

Rainbow Six: Siege niebawem udostępni graczom wydarzenie Oubreak, gdzie będzie trzeba połączyć siły w walce z groźnym wirusem z kosmosu.

Czytaj dalej

Far Cry 5 zaskoczyło nietypowym pomysłem - w przepustce sezonowej gry znajdzie się zremasterowane Far Cry 3. To jednak nie wszystko i już poznaliśmy pełną zawartość Season Passsa.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins otrzymało ostatnio nie najlepszy dodatek "A Hidden Ones" i zrodził on nowe problemy. Zarówno DLC, jak i podstawowa gra otrzymało aktualizację do wersji 1.21.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus otrzymało właśnie drugie DLC, które tym razem opowiada przygody Agentki Cicha Śmierć.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Call of Duty: WW2 udostępniło swoje pierwsze rozszerzenie, lecz na razie cieszyć nim mogą się jedynie posiadacze PlayStation 4. Dostaliśmy przy okazji nowe materiały.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 już jutro otrzyma pierwszy pakiet DLC. Fani spragnieni nowości mogą tymczasem zerknąć na nową reklamę, która zapowiada rozszerzenie i przygotowuje na jego premierę.

Czytaj dalej

Battlefield 1 już niedługo otrzyma nową aktualizację, która udostępni wszystkie nowości z rozszerzenia "Niespokojne Wody". Posiadacze przepustki Premium będą mogli nacieszyć się nimi z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins właśnie otrzymało swoje pierwsze rozszerzenie fabularne. Dostaliśmy nową lokację i opowieść o kształtującym się bractwie asasynów!

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins już jutro otrzyma pierwsze rozszerzenie fabularne pt. "The Hidden Ones". Dodatkowa lokacja nowy wątek, wyjątkowe przedmioty - a do tego mamy świeżutki zwiastun!

Czytaj dalej

Valkyria Chronicles 4 otrzyma całkiem ciekawą misję DLC, która powinna zainteresować wszystkich fanów pamiętających początek serii.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Horizon Zero Dawn zostało nagrodzone przez Amerykańską Gildię Scenarzystów, która uznała, że produkcja Guerrilla Games posiada najlepszy scenariusz spośród gier wydanych w 2017 roku.

Czytaj dalej

Aktualnie trwająca promocja w PS Store oferuje przecenione gry od Electronic Arts. Mimo że zdecydowana większość ich produkcji jest szeroko znana, to jednak jest ktoś, kto zastanawia się który tytuł warto kupić.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance miało być najbardziej ambitnym RPG-iem od lat. Niestety, ambicja bez wystarczających umiejętności deweloperskich nie wystarczy, ale nie wszystkim to przeszkadzało.

Czytaj dalej

Kilka dni temu, wybrani dziennikarze mieli okazję zobaczyć w akcji Vampyra - nowa produkcję studia Dontnod. Wczoraj pojawiły się ich opinie, a także wypuszczono nowe materiały wideo z gry.

Czytaj dalej

Knack i RiME trafią do lutowej oferty PlayStation Plus. Jakich jeszcze tytułów możemy się spodziewać?

Czytaj dalej

Dostaliśmy pierwszy dodatek do Call of Duty: WW2. Na kilka miesięcy po spektakularnych problemach podczas premiery, wszystko się ustabilizowało, a gracze wreszcie mogą wrócić do znanej z poprzednich odsłon serii rutyny. Widać wyraźnie, że Sledgehammer bardzo chciało niczego nie zepsuć.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED