Newsy Krzysiek Kalwasiński
17.06.2017 17:02
| PS4 |
Final Fantasy VII Remake - Play-Arts KAI prezentuje limitowaną figurkę Clouda!
Final Fantasy VII: Remake w bazie gier
Final Fantasy VII Remake - Play-Arts KAI prezentuje limitowaną figurkę Clouda!

Final Fantasy VII Remake to jedna albo nawet najbardziej oczekiwana japońska gra. Zabrakło jej co prawda na tegorocznym E3, ale pewnie ma to związek z innymi imprezami. Niemniej, Square Enix udostępnia zamówienia na limitowaną figurkę Clouda od Play-Arts.

Final Fantasy VII Remake ma pojawić się w jednej niż jedna częściach, ale do choćby pierwszej z nich wciąż daleka droga. Nowa wersja kultowej "siódemki" nie tylko odnowi grafikę, ale również znacząco zmieni system walki i rozgrywkę jako całość - będzie to gra akcji z elementami RPG. Zmiany pojawią się też w fabule - całość zostanie wzbogacona o nowe wątki i przystosowana do ogólnego stanu kompilacji. Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że Square Enix bierze produkcję gry na siebie, odcinając się od współpracy z CyberConnect2.

Final Fantasy VII Remake wraca pod skrzydła Square Enix

Na oficjalnej stronie Square Enix dostępna jest nowa figurka do zakupienia. Przedstawia głównego bohatera Final Fantasy VII Remake, czyli Clouda. Figurka pochodzi od Play-Arts KAI, tym samym można ustawiać ją w różnych pozach. Dostępne będą też wymienne elementy, jak dłonie Clouda.

Cechować ma ją wysoka jakość tworzywa i łączeń na zgięciach. Producent zadbał też o wysokiej jakości malowanie, również jeśli chodzi o twarz postaci. Jeśli chodzi o tę konkretną wersję to jest ona limitowana - z uwagi na kolorystykę, która nawiązuje do wersji bohatera z klasycznej wersji Final Fantasy VII.

Rozmiary figurki to 3.6 x 1.65 x 10.75 - w calach. Jeśli chodzi o Buster Sword to ten długi jest 9.6 cala, a jego grubość to 0.12 cala. Dostępna ma być od końcówki sierpnia, ale już teraz możecie składać na nią zamówienia pod tym adresem, w cenie 149.99 dolarów. W ramach przypomnienia Final Fantasy VII Remake podrzucamy zwiastun.

Final Fantasy VII Remake na oficjalnym zwiastunie

 

final fantasy vii: remake play-arts kai playstation 4 square enix