Newsy Daniel Stroński
17.06.2017 12:38
| PS4 |
Przegląd gier niezależnych #15 - Genesis Alpha One, Ace of Seafood i inne
Przegląd gier niezależnych #15 - Genesis Alpha One, Ace of Seafood i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji, łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Genesis Alpha One

Połączenie strzelanki i survivalowego budowania bazy w kosmosie w sosie sci-fi. Celem gracza będzie uratowanie ludzkości przed wyginięciem, do czego prowadzą wojny i krytyczne wyniszczenie Ziemi. My musimy odnaleźć inne miejsce sprzyjające naszemu gatunkowi, lecz losowo generowane planety i zamieszkujące je niebezpieczeństwa na pewno tego nie ułatwią.

Na razie nie znamy okienka premierowego gry.

Genesis Alpha One - zwiastun

 

Ace of Seafood

Szalony trzecioosobowy shooter, gdzie jako ryby i kraby strzelamy laserowymi promieniami, niszcząc większe drapieżniki morskich głębin i okręty wojenne. Czy trzeba pisać coś więcej?

Premiera planowana jest na tegoroczne lato.

Ace of Seafood - zwiastun

 

Tour de France 2017

W tym tygodniu konsolowe Tour de France trafiło do sprzedaży i z tej okazji deweloper przygotował specjalny zwiastun premierowy. Przypominamy, że jest to przeniesienie na język gier wideo długich wyścigów kolarskich, gdzie gracz kontroluje zarówno zmęczenie swojego zawodnika, jak i pozostałe aspekty takich zawodów - odpowiednio dobrany sprzęt, taktyczne manewry czy dostosowanie wysiłku do rodzaju trasy. Poza tym twórcy kuszą 22 prawdziwymi drużynami, jeszcze lepszą sztuczną inteligencją przeciwników, trybami wieloosobowymi i kreatorem własnej drużyny w trybie Pro Team.

Tour de France 2017 - zwiastun premierowy

 

Ace of Seafood Genesis Alpha One indies indyki Przegląd gier niezależnych Tour de France 2017
Źródło: informacje prasowe