Newsy Sebastian Kasparek
15.06.2017 17:03
| PS4 |
Marvel vs. Capcom: Infinite. Szerokie spojrzenie na rozgrywkę i tryb Versus
Marvel vs. Capcom: Infinite w bazie gier
Marvel vs. Capcom: Infinite. Szerokie spojrzenie na rozgrywkę i tryb Versus

Marvel vs. Capcom: Infinite otrzymało demo przedstawiające wycinek trybu fabularnego. Na targach E3 odwiedzający mogli z kolei zapoznać się z innymi trybami i bliżej przyjrzeć rozgrywce. Zobaczcie jak w akcji wyglądają nowe nagrania.

Marvel vs. Capcom Infinite to kolejna odsłona wielkiej serii cross-overów między firmą Capcom a wydawnictwem Marvel. Ponownie mamy do czynienia z szalenie szybką i efektowną bijatyką pozwalając walczyć ikonicznymi bohaterami obu firm. Tym razem otrzymamy pełnoprawny tryb fabularny pełen przerywników filmowych. Studio celuje również w graczy niedzielnych i mocno upraszcza rozgrywkę.

Marvel vs Capcom Infinite - demo, nowe zwiastuny i postacie!

Marvel vs. Capcom Infinite otrzymało wiele nagrań prezentujących czystą walkę. Możemy sprawdzić jak w akcji sprawują się nowi zawodnicy. W tytule obecny będzie chociażby Thanos - antagonista obecny ostatnio w filmowym uniwersum Marvel.

Marvel vs. Capcom Infinite - rozgrywka z targów E3 2017

Materiały trwają ponad pięć minut i pozwalają ocenić jak w praniu wygląda najnowsza odsłona cyklu. Nie da się ukryć, ze Capcom postara się zwrócić uwagę niedzielnych graczy oraz fanów przygotowywanych filmów.

Marvel vs. Capcom Infinite - nagrania z rozgrywki E3 2017

Otrzymaliśmy także trwającą ponad 40 minut analizę rozgrywki. Gra posiada nieco inne tempo rozgrywki. Ograniczono liczbę zawodników w drużynie do dwóch. Istotną rolę odegrają również klejnoty wpływające na przebieg pojedynków i właściwości postaci.

Marvel vs. Capcom Infinite - 40 minut materiału z targów E3 2017

Marvel vs. Capcom Infinite pojawi się na rynku 19 września.

capcom E3 Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 video
Źródło: YouTube (RajmanGaming HD)