Newsy Sebastian Kasparek
13.06.2017 20:27
| PS4 | PS Vita |
Danganronpa V3: Killing Harmony. Monokuma powraca na angielskim zwiastunie!
Danganropa V3: Killing Harmony w bazie gier
Danganronpa V3: Killing Harmony. Monokuma powraca na angielskim zwiastunie!

Danganronpa V3: Killing Harmony to już trzecia główna odsłona serii Visual Noveli. Ponownie zostaniemy zamknięci z plejadą szalonych postaci i będziemy zmuszeni do wzięcia udziału w śmiertelnej grze pełnej kłamstw, zdrady, oszustw i morderstw.

Danganronpa V3: Killing Harmony trafi do Europy w dniu 29 września. Ponownie spotkamy się z Monokumą i weźmiemy udział w kolejnej edycji zabójczej gry, gdzie stawką jest życie uczestników. Powrócą ikoniczne sprawy sądowe, gdzie naszym zadaniem będzie prawidłowe wytypowanie mordercy, dojście do prawdy i tym samym skazanie nieszczęśnika na brutalną egzekucję. Dojdą też nowe minigry zręcznościowe podbijające tempo akcji. Fani mogą liczyć na kolejny rozdział trzymającej w napięciu historii, która znowu wypełniona będzie po brzegi niespodziewanymi zwrotami akcji i... rozpaczą.

Danganropa V3: Killing Harmony już niebawem na zachodzie

Danganronpa V3: Killing Harmony jednocześnie odrywa się od poprzedników. Wojna Rozpaczy z Nadzieją dobiegła końca.Trafimy do nowej szkoły, gdzie spotkamy plejadę odmiennych i szalonych postaci. Teraz motywem przewodnim będą kłamstwa.  Tym razem wcielimy się w dziewczynę o imieniu Kaede Akamatsu i zmierzymy z dziećmi charyzmatycznego (irytującego?) samozwańczego dyrektora Monokumy.

Tytuł pojawi się na PlayStaiton Vita i PlayStation 4.

Danganronpa V3: Killing Harmony  - angielski zwiastun z E3

danganropa v3: killing harmony e3 2017 nippon ichi software america playstation 4 playstation vita spike chunsoft wideo
Źródło: YouTube (NIS America)