Newsy Krzysiek Kalwasiński
13.06.2017 14:58
| PS4 |
Tropico 6 prezentuje się na nowej zapowiedzi wideo!
Tropico 6 w bazie gier
Tropico 6 prezentuje się na nowej zapowiedzi wideo!

Tropico 6 zostało jakiś czas temu zapowiedziane w formie krótkiego wideo opisanego tytułem Rule Again. Wraz z tegorocznym E3 gra została jednak oficjalnie ujawniona.

Tropico 6 pozwoli nam wcielić się w dyktatora. Gra ma pojawić się w 2018 roku i tak jak poprzednie odsłony być strategią czasu rzeczywistego. Naszym zadaniem będzie budowanie miast na wyspach.

Tropico 6 zapowiedziane na PS4

Tropico 6 po raz pierwszy w serii zmusi nas do zarządzania archipelagami. Zarządzać będziemy kilkoma wyspami naraz, aby sprostać konkretnym wyzwaniom. Wysyłać będziemy swoich agentów po cenne zdobycze z innych krajów, które umieścimy w swojej kolekcji. Gra zaoferuje też nowe możliwości w zapewnianiu transportu dla naszych mieszkańców: będą to mosty, taksówki, linia napowietrzna i wiele więcej. Powrócą też przemowy, za pośrednictwem których mamy przekonać ludzi do swoich racji. Możliwe będzie granie z innymi graczami w ramach współpracy i konkurowania ze sobą.

Tropico 6 na oficjalnej zapowiedzi

Tropico 6 ma pojawić się w 2018 roku, ale na ten moment nie ma konkretów w tym temacie. Powyżej znajdziecie zapowiedź wideo z obecnych targów E3.

e3 2017 haemimont games kalypso media playstation 4 Tropico 6 wideo
Źródło: http://gematsu.com/2017/06/tropico-6-officially-announced