9284V

Wreszcie ustawimy własne tapety na PS4

Tagi: aktualizacja playstation 4 ps4

Wreszcie ustawimy własne tapety na PS4

Aktualizacja 4.50 dla PS4 wkrótce wejdzie w fazę testów i osoby, które zapisały się do nich otrzymać na dniach powinny kody na pobranie nowej wersji sytemu. Sony co prawda nie ujawniało dokładnych zmian, ale udało nam się ustalić, że najbardziej zbędna rzecz o którą proszą gracze się pojawi.

Przy każdej aktualizacji systemu PS4 pojawiało się mnóstwo głosów, że mimo zmiany motywów, konsola nie pozwala nam na dowolną zmianę tapety. I mimo, że osobiście uważam to za najbardziej zbędną opcję w konsoli do gier, to jednak ciężko nie odnieść wrażenia, że dla wielu to sprawa życia i śmierci. Sony postanowiło więc narzekań wysłuchać.

Jak udało nam się ustalić, jedną z nowości w aktualizacji PS4 do wersji 4.50 będzie opcja ustawienia własnych tapet.  Ustawienie tapety będziemy mogli wykonać wyłącznie z galerii zrzutów, które mamy na  dysku konsoli. Jednak będzie można łatwo obejść to ograniczenie. Wystarczy, że w przeglądarce otworzycie dowolny przez was wybrany obrazek, włączycie opcję pełnego ekranu w przeglądarce i po prostu zrobicie zrzut ekranu.

Czekamy na kolejne, poważniejsze i bardziej przydatne nowości. I radość osób, którym tak bardzo brakowało własnych tapet.

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (35) Skomentuj

Poziom: 25
Grind dodano: 02.02.2017, 14:12
Podoba mi się :) Najwyższy czas.
Poziom: 32
Sengoku dodano: 02.02.2017, 14:25
Chwalmy Pana, Alleluja:)! Ja tam lubiłem taką opcję, więc mnie cieszy.
ja [83.21.31.***] dodano: 02.02.2017, 14:50
w koncu mozna kupic ps4
Poziom: 39
Saqurado dodano: 02.02.2017, 15:04
Granie w gry też jest zbędne. Nie zmienia to faktu, że jest fajne, oszołomy.
Poziom: 32
Frvgooo dodano: 02.02.2017, 15:06
Szczerze oprócz grania, która jest najważniejszą rzeczą na konsoli to zmiana tapety ... wg mnie rewelacja długo na to czekałem bo bardzo nie lubiłem zmiany motywu ... fajna tapeta ale zmiana ikonek i dzwięki tragedia na tyle motywów może z 5 mi się podobało ze mogłem je ustawić i się nie wkur...wia.ć
Poziom: 16
alif1990 dodano: 02.02.2017, 14:40
Jest szansa ze będzie można usunąć trofea z dlc jeśli ma się 0% zdobytych podobnie jak ma się to głównego tytułu?
Polokokta [31.0.116.***] do alif1990 dodano: 02.02.2017, 15:21
Nie ma takiej opcji i nigdy nie będzie.
Poziom: 40
Casimus dodano: 02.02.2017, 15:29
Zgadzam się - opcja zbędna.
Potwierdza - dla mnie to sprawa bardzo ważna, żeby mieć na tapecie to, co ja chcę.
Dziękuję SONY.
Poziom: 26
8smy dodano: 02.02.2017, 14:27
Komentarz ukryty [Pokaż]
frugo [31.0.65.***] do 8smy dodano: 02.02.2017, 14:45
Pewnie nawet ps4 nie masz sądząc po twojej wypowiedzi:
1.Skompresowane nie wyglądają jakby miały 720p
2.Od dłuższego czasu jest opcja robienie nieskompresowanych screenshotów
3.Na PRO jest opcja robienia screenshotów w 4k
Poziom: 37
Obserwator do 8smy dodano: 02.02.2017, 14:55
I na to czekałem :D

Gratuluje, jesteś pierwszy który krytykuje tą funkcje - jeszcze zanim została zaprezentowana (ale to na ogół nie stanowi przeszkody).

A co do kompresji - to ciekawa uwaga. Zobaczymy w praktyce jak to będzie wyglądać.
Poziom: 39
Saqurado do 8smy dodano: 02.02.2017, 15:29
może czas przełączyć jpg na png? O to gracze też kiedyś się doprosili. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.02.2017, 15:30
Poziom: 24
Urge dodano: 02.02.2017, 14:13
Zgadzam sie z toba ze wybor wlasnej tapety to zbędne. Ale mogli by dac opcje zmiany Nica na PSN bo moj juz troche nie pasuje do 40latka hehe
Poziom: 29
KaR0L do Urge dodano: 02.02.2017, 15:42
No co ty! Dla mnie super wiadomość. Praktycznie odkąd posiadam konsolę ustawiony mam standardowy niebieski motyw Playstation. Te sklepowe (nawet te płatne) są okropne.
Poziom: 15
Big Jack dodano: 02.02.2017, 16:12
Jak dla mnie to dobrze. Wkurza mnie w motywach to, ze czcionki ikonek sa malo czytelne. Zlewaja sie z tłem.
Nie ma to jak jasna tapeta i biala czcionka...
bekazsony [31.11.129.***] dodano: 02.02.2017, 16:19
to nie jest zbedna opcja! nie chce by mnie sony okradalo na platnych motywach i ograniczalo tapety do swoich beznadziejnych smieci...
Poziom: 33
sakkra dodano: 02.02.2017, 17:04
dla Ciebie może i zbędna ale ty na ogól masz inne poglądy od reszty ludzi - taki oryginał z Ciebie :)
Poziom: 31
(M)GS dodano: 02.02.2017, 17:47
W końcu się doczekałem.
Xxx [95.160.153.***] dodano: 02.02.2017, 18:23
Niesamowite !!! Taka rewolucja jak wymyślenie internetu.
Poziom: 39
voic3d dodano: 02.02.2017, 18:47
Ja to nawet nie wiem co mam na tapecie aktualnie.
Tak mi to potrzebne
Poziom: 45
Kck1ola dodano: 02.02.2017, 19:55
Czekamy na kolejne, poważniejsze i bardziej przydatne nowości. I radość osób, którym tak bardzo brakowało własnych tapet.

Genialnie to napisałeś ale będzie ubaw.
adrian1277 [77.255.67.***] dodano: 02.02.2017, 15:37
a kiedy bedą działać wszystkie słuchawki bluetooth ?
wbielak [83.144.64.***] do adrian1277 dodano: 02.02.2017, 20:16
Zaraz po tym jak PS4 zacznie odtwarzać audio CD ;)
Głupia sprawa ale u mnie w domu to jedyny odtwarzacz płyt kompaktowych... W kompie niet a sprzęt muzyczny odtwarza tylko czarne płyty.
Poziom: 23
Dennoss dodano: 02.02.2017, 21:15
Powoli zbliżamy się do funkcjonalności PS3 :D
Poziom: 44
kain dodano: 02.02.2017, 22:03
Żeby tylko nie był to ex na prosiaka ;)
Steryd [89.64.53.***] dodano: 03.02.2017, 04:46
Jak to może byc zbedna opcja jest tyle fajnych tapet ze az się chce na nie patrzec a nie narzucone przez kogos chyba osoba ktora to pisala posiada na kompie jeszcze orginalna tapete systemu tak jak i telefonie
Poziom: 15
kokonmaster dodano: 02.02.2017, 14:16
Gdyby dali to do Ps Plus to ludzie zaraz by masowo zaczęli wykupować subskrypcje :D

A tak na serio to fajna opcja :)
Pewnie skorzystam bo lubię mieć na tapecie to co chcę ^.^
Poziom: 26
han'szczela'pierszy do kokonmaster dodano: 03.02.2017, 13:22
podsuwaj jeszcze im pomysly brawo ;)
Poziom: 19
Scoiko dodano: 02.02.2017, 14:29
Może to banalne, ale ja życzyłbym sobie możliwość usuwania trofeów, a raczej całych gier. Np 1%... Iryujace :|

Ale to temat rzeka poruszany od kilku lat. Microsoft ma to w swojej konsoli. Wiec czemu sony tak opouje...? Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.02.2017, 14:32
Poziom: 43
mushrm do Scoiko dodano: 02.02.2017, 14:40
Przecież jest? Możesz usuwać albo ukrywać, do wyboru do koloru. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.02.2017, 14:42
Poziom: 45
poikao do mushrm dodano: 02.02.2017, 15:28
Ukrywać można, usuwać nie. Usuwać można tylko tytuły przy których jest 0% trofek
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Scoiko dodano: 02.02.2017, 20:54
ok, ale usuwasz tez postep profilu
czyli dajmy na to masz poziom 10 w psn, zlozylo ci sie na to kilka setek, kilka prawie setek i innych...i teraz usuwasz gre z 1-2 czy iloma tam chcesz procentami i spada ci poziom psn tak jakbys nigdy nie zdobyl tych trofek
Poziom: 19
Scoiko do fLiPeRek21 dodano: 04.02.2017, 08:01
No tak, wiem. Xbox to ma, a w dobie dzisiejszej informatyki to chyba możliwe. Jednakże taki ficzur byłby zacny
dupa [188.121.18.***] dodano: 02.02.2017, 17:39
Only for PS4 Pro
Poziom: 11
kud47 do dupa dodano: 04.02.2017, 10:18
nie, dla każdego z softem 4.50 (beta)