6047V

Watch Dogs 2 dostało demo w PS Store

Encyklopedia: Watch_Dogs 2   Tagi: demo playstation store ps store psn Ubisoft Montreal Watch_Dogs 2 wersja demonstracyjna

Watch Dogs 2 dostało demo w PS Store

Watch Dogs 2 wychodziło z ciężkiej pozycji następczyni kontrowersyjnego Watch Dogs, a to zawiodło sporą grupę graczy. Na szczęście można grę wypróbować przed zakupem - do PlayStation Store trafiło demo.

Jeśli chodzi o wersje demonstracyjne dużych produkcji, liczyć możemy przeważnie na gry sportowe. Co z całą resztą? Jest różnie. Na szczęście teraz, dwa miesiące po premierze, Watch Dogs 2 dostało własne demo. Biorąc pod uwagę, ile osób uwierzyło w przesadzony marketing i przejechało się na pierwszym Watch Dogs, wypróbowanie gry samodzielnie może się opłacić francuskiemu wydawcy. Sequel wyszedł im świetny i u nas zgarnął mocne 8,5/10.

Nasza recenzja Watch Dogs 2

Wersja demonstracyjna dostępna jest od dziś w amerykańskim PS Store (wystarczy zrobić sobie dodatkowe konto na Stany Zjednoczone) i za darmo oferuje aż 3 godziny zabawy w dowolnym trybie, a postęp przeniesie się do pełniaka, jeśli zdecydujecie się taki kupić. Przygotujcie się jednak na długie ściąganie, bo plik waży 26,6 GB. Także jest to raczej trial niż demo, ale nie będziemy się kłócić z oficjalną nazwą. Co do europejskiej wersji - ta na pewno niebawem stanie się dostępna, w końcu zwiastun dema pojawił się również na kanale Ubisoft Polska.

Watch Dogs 2 w wersji demo na zwiastunie

Źródło: PS Store

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (29) Skomentuj

Poziom: 33
Singularity dodano: 17.01.2017, 19:16
w eu rusza jakieś weekendowe demo
Za FB PS_UK
"The Watch Dogs 2 trial weekend starts tonight on PS4!"
Poziom: 33
Singularity dodano: 17.01.2017, 19:16
w eu rusza jakieś weekendowe demo
Za FB PS_UK
"The Watch Dogs 2 trial weekend starts tonight on PS4!"
aaa [94.42.16.***] dodano: 17.01.2017, 19:30
Demo/Trial jest dostepne rowniez w PL store, wystarczy wejsc w wersje Watch Dogs 2 - Złota Edycja.
Poziom: 35
n3verwins03 dodano: 17.01.2017, 19:40
fajna inicjatywa, moze ktos skorzysta.dzieki za info...
Poziom: 22
IC dodano: 17.01.2017, 19:16
Jedyne co mogę tej grze zarzucić to fizyka szczególnie przy stłuczkach i chyba najsłabsza utwory w radiu jak miałem możliwość słuchać w sandboxie.
Poziom: 21
Saymon22PL do IC dodano: 17.01.2017, 19:28
Jak dla mnie to jest gra dla gimnazjalistów i to dla 1 klasy. Ten język, dialogi itp itd.
Poziom: 45
Kck1ola do Saymon22PL dodano: 17.01.2017, 19:40
Czyli dla mnie.
Poziom: 22
IC do Saymon22PL dodano: 17.01.2017, 19:49
W tym tkwi cały urok tej gry. A ten Wyalienowany za każdym razem mnie rozkłada. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.01.2017, 19:51
Poziom: 30
kaczmar456 dodano: 17.01.2017, 20:04
Demo jest i u nas w PSS dostępne - właśnie ściągam.
Poziom: 44
kain dodano: 17.01.2017, 21:43
Super,wiem że nie kupię ale na pewno sprawdzę
Poziom: 24
Urge dodano: 17.01.2017, 21:57
Fajnie bo jestem ciekaw tego tytułu. Sprawdzę sam bo sa gusta i gusciki.
Poziom: 30
assassin1044 dodano: 17.01.2017, 19:34
Ja pier*ole, 26GB by moim necie 8Mb to ch*j z tego będzie
Poziom: 16
Emil1603 do assassin1044 dodano: 17.01.2017, 19:43
To pora zmienić internet.
Poziom: 30
assassin1044 do Emil1603 dodano: 18.01.2017, 08:22
Na wsi nie za bardzo sie da... Pora to może być na przeprowadzkę
Asdz [213.205.194.***] dodano: 18.01.2017, 09:16
Kumpel pozyczyl mi ta gre pare dni temu, juz mu ja oddalem. Jest tak slaba ze nie warto nawet czekac az sie zainstaluje. Gra jest poprostu nudna. Myslalem ze sie czegos naucza po 1 czesci ale nie...
Max [178.37.171.***] dodano: 18.01.2017, 10:39
Mozna te demo odpalic wiecej niz raz?
Poziom: 29
Rogalus dodano: 18.01.2017, 17:30
Dzieki za demko,bo idealnie przypomnialo mi jak juz zygam grami od Ubi i dlaczego Wathdogs2 skreslilem z gory juz przed premiera.Jak zwykle zasrana mapa tona szmelcu,do tego festyniarski klimat,a konczac na silniku z poprzedniej epoki na ktory osobiscie juz patrzec nie moge.Gry Ubi juz nie sa w stanie mnie niczym zaskoczyc,a skreslam juz deweloperow ktorzy sie nie rozwijaja.Kiedys kazda gra Ubi wprowadzala cos nowego wide przykladowo Splinter Cell.Teraz tylko kopiuj wklej i nic wiecej.
Poziom: 22
PS_Spieler dodano: 18.01.2017, 18:49
Jakiś wysyp demek. Najpier TR teraz WD2 a szykuje się Nioh w weekend. Czyżby świat oszalał?:)
Poziom: 30
MateoChoski dodano: 19.01.2017, 12:13
Łał 3 godzinne demo do pobrania. Jestem miło zaskoczony szkoda tylko że aż tyle danych do pobrania. Ale coś za coś niestety, jednak miło z ich strony że udostępniają za darmo aż taką próbkę gry do wypróbowania. To na pewno pomoże graczom zdecydować się na zakup pełnej gry. Takie wersje demo z większości gier powinny być kilka tygodni przed premierą. Znacznie bardziej pomogło by we własnej ocenie gry Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.01.2017, 12:14
Trolu [79.189.162.***] dodano: 19.01.2017, 14:52
Dziękuję UBi, dzięki tym 3h wiem, że tej gry już nie kupię, słabizna, nuda, nie moje czyt. "gimbusowe" klimaty, pozdrawiam
Poziom: 16
Emil1603 dodano: 17.01.2017, 19:43
Będzie można odblokować Trofea w ramach tego?
Poziom: 29
Tranzts do Emil1603 dodano: 17.01.2017, 20:33
Też mnie to właśnie interesuje. Nie chcę mieć 1% w grze, której nie kupię.
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Emil1603 dodano: 17.01.2017, 20:42
nie sadze!, pokaz mi jedno demo z trofeami
Poziom: 25
theczarek do Tranzts dodano: 17.01.2017, 23:38
Teraz można usunąć grę z listy trofeów jesli jej nie chcesz.
Jakijatakity [94.254.138.***] do fLiPeRek21 dodano: 18.01.2017, 02:43
NBA ma demo z trofkami
Kocur [89.71.164.***] do fLiPeRek21 dodano: 18.01.2017, 07:40
NBA 2k17
Poziom: 29
Tranzts do theczarek dodano: 18.01.2017, 10:48
Możesz usunąć jak masz 0% w danym tytule. Tutaj jak można kontynuować save z dema w pełnej wersji to pewnie są trofea.
Poziom: 35
fLiPeRek21 do Jakijatakity dodano: 18.01.2017, 13:50
nie do konca bo to the prelude, oddzielna lista trofeow czyli jakby inna gra

nie spotkalem sie z czyms takim, ze gram w demo, wpada jakis pucharek (i pokazuje 1%) a potem kupuje wersje pelna i gram dalej zdobywajac kolejne

nawet jak byly weekendy w overwatch czy plantsach bezplatne nic na liscie gier sie nie pojawialo

w zen pinball rozwiazali to tak, ze jak ci w demie wpadla trofka, ktora byla by rowniez trofeum z psn to miales komunikat "kup gre a trofeum bedzie twoje na dzien dobry"

innych przykladow nie pamietam

btw gierka z plusa day of the tentacle jest jak demo, platyna 3-4h
Poziom: 16
Emil1603 do fLiPeRek21 dodano: 19.01.2017, 16:22
W Battlefield 1 w ramach EA Access można ;)