952V

Project CARS na ESL. Data i tryby

Encyklopedia: Project CARS   Tagi: esl playstation 4 Project Cars Slightly Mad Studios

Project CARS na ESL. Data i tryby

Project CARS pojawi się na ESL, a wraz z tym poznaliśmy daty, tryby, w których gra będzie ogrywana, oraz oczywiście nagrody.

Już 22 stycznia mistrzostwa Project CARS na ESL przyciągną najlepszych kierowców na PlayStation 4. W ramach zabawy do zdobycia jest pula 2500 funtów!

Poznaliśmy okienko premierowe Project CARS 2

Każdy z wyścigów odbędzie się na dwóch torach z dwoma zestawami kierowców, którzy na zmianę będą rozgrywali dany tor. W ramach Pro klasy przyjdzie nam jeździć najlepszymi sportowymi samochodami, gdy klasa Challenger wyciśnie z kierowców ostatnie poty przy ściganiu się błotnik w błotnik. Zwycięzca może być tylko jeden.

Oczywiście na początku odbędą się kwalifikacje, to dopiero z nich zostaną wyłonieni gracze, którym przyjdzie ścigać się w mistrzostwach. Rozgrywki ESL w Project CARS odbędą się 22 stycznia, w niedzielę. Więcej szczegółów poznamy 17 stycznia, gdy zostaną udostępnione szczegółowe zasady i ograniczenia.

Zwiastun Project CARS - uruchom silnik!

Źródło: http://www.projectcarsesports.com/esl-european-championship.html

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (8) Skomentuj

SDRaid [155.133.35.***] dodano: 11.01.2017, 22:03
Powtarzam tylko to co mówi większość.
Poziom: 29
sidCorey do SDRaid dodano: 12.01.2017, 02:14
No to odpal mistrzuniu i się zdziwisz :)
Poziom: 21
sleectm do SDRaid dodano: 12.01.2017, 07:21
Większość to jezdzi w need for speed wanną po asfalcie;)
SDRaid [155.133.35.***] dodano: 11.01.2017, 16:46
Wciąż jej nie odpaliłem, a leży na dysku GOTY. Może nie chcę niszczyć dobrych nawyków po AC. Mianowicie czytałem opinie, że przejście z AC na PC jest bolesne ze względu na drastycznie gorszy model jazdy w tym drugim.
Poziom: 21
sleectm do SDRaid dodano: 11.01.2017, 18:04
Chyba odwrotnie mistrzuniu :) odpal to się zdziwisz
Poziom: 16
michalmgdpl do SDRaid dodano: 12.01.2017, 04:46
Asetto Corsa do Project Cars się nie umywa
Poziom: 17
Kicius_PL do SDRaid dodano: 12.01.2017, 07:32
Słusznie, sam grałem w Project Cars od premiery i po przejściu na Assetto Corsa nie wyobrażam sobie powrotu. Próbowałem, odpalałem grę i próbowałem czerpać z niej przyjemność, ale to było po prostu niemożliwe. Cała zawartość PC jest niesamowita, ilość torów, pełny cykl dnia/nocy oraz dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oczywiście wszystko opcjonalnie, bo mnogość ustawień pozwala dopasować do siebie wszelkie parametry, fajne efekty wizualne i poczucie prędkości i mocy samochodów (trzęsąca się kamera i towarzyszące efekty dźwiękowe są niesamowite), ale co z tego wszystkiego, jeżeli model jazdy leży... mimo dziesiątek godzin spędzonych na grzebaniu w wszelkiej maści ustawień w grze nigdy nie mogłem czerpać prawdziwej przyjemności z gry, nigdy nie czułem pełnej kontroli nad samochodem, natomiast po przesiadce na AC dopiero poczułem się jak w domu. Model jazdy bardzo elastyczny, rewelacyjna fizyka, pełna kontrola nad samochodem, choć sama gra jest niestety bardzo surowa, dość uboga w ustawienia i zawartość no i AI też kiepskie, tutaj znowu pazur pokazuje PC, ale wszystkie swoje braki AC wynagradza doskonałym modelem jazdy i ogólnym feelingiem, którego tak bardzo brakuje w PC.
Poziom: 32
DeliQuent dodano: 12.01.2017, 14:50
przecież PC już od dawna jest na ps4... są praktycznie co tydzień jakieś turnieje