3710V

Polski horror Agony nie pozwoli Wam zasnąć w nocy - mamy niepokojące 8 minut rozgrywki

Encyklopedia: Agony   Tagi: agony gc 2016 madmind studio playstation 4 wideo

Polski horror Agony nie pozwoli Wam zasnąć w nocy - mamy niepokojące 8 minut rozgrywki

W dobie wszystkich ugrzecznionych gier, polski survival horror Agony (PS4) prezentuje się nad wyraz interesująco... i budzi niepokój. Ośmiominutowa rozgrywka to coś, czego szybko nie zapomnicie.

Agony (PS4) to pierwszoosobowy horror, w którym naszym zadaniem jest ucieczka z piekła. Bohater cierpi na amnezję, ale szybko orientuje się, że jest w stanie kontrolować słabsze umysły wymęczonych ludzi. Będzie musiał wykorzystać "miejscowych", by znaleźć drogę na zewnątrz. Tyle tylko, że jak byśmy się nie starali, trzeba będzie poradzić sobie z Czerwoną Boginią.

Premiera planowana jest na przyszły rok.

Źródło: YouTube (Agony Game)

Podoba ci się tekst? Podziel się nim!

Komentarze (25) Skomentuj

Poziom: 39
Casimus dodano: 20.08.2016, 12:54
Czy to nie jest ten projekt, który robi/robiła jedna osoba?
Poziom: 29
onez dodano: 20.08.2016, 14:05
Disgusting :)
Poziom: 24
Grind dodano: 20.08.2016, 16:48
Mam nadzieję, że ich projekt będzie w stanie mnie kilka razy przestraszyć. Lubię to !
Poziom: 24
sndwwa dodano: 20.08.2016, 16:52
kilka osób narzeka ale Polacy ostatnio pokazują co potrafią i nie mówię tu o wiedźminie a np o this war of mine , bullet storm , sniper , dead island i kilka innych , i praktycznie każda z gier ma rzesze wielbicieli , więc mimo wszystko ja chętnie zainwestuję w polski rynek i mam nadzieję ze nie będzie to produkcja jak większości produkcji US wydanych w jakiś 30% bo reszta gry do DLC wyjątkiem dla mnie jest na tą chwilę jedynie Rockstar w których płatne DLC to praktycznie cała nowa gra
Kylo2009 [86.24.33.***] dodano: 20.08.2016, 17:41
łeee, co za obleśna gra... nic dziwnego że nie pozwoli zasnąć, po takich widokach, uhhh.
Poziom: 18
vann dodano: 20.08.2016, 13:01
Będzie jakiś gameplay w tej ,,grze" czy tylko samo chodzenie sobie? Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.08.2016, 13:03
Poziom: 30
Wolomin do vann dodano: 20.08.2016, 13:50
a chodzenie w grze to co to jest jak nie gameplay ?
Poziom: 39
Casimus do vann dodano: 20.08.2016, 13:52
Bardzo możliwe, że po wciśnięciu L3 będzie można biegać.
Poziom: 21
Sapharan do vann dodano: 20.08.2016, 13:54
W takim klimacie nawet chodzenie, ukrywanie się i rozwiązywanie zagadek jest stresujące i jednocześnie fajne. To jest dobry gameplay, pokazuje jaki klimat będzie.
Poziom: 18
vann do Wolomin dodano: 20.08.2016, 14:33

Wolomin napisał:

a chodzenie w grze to co to jest jak nie gameplay ?

Widać, że niektórym wystarczy już tylko samo wychylenie gały w gierkach i już zaczynają ściągać majty przez głowę.
Poziom: 26
Andy do vann dodano: 20.08.2016, 20:48
Z jednej strony masz racje ale z drugiej gdybys dobrze przeczytał zamieszczone info zamiast się spinać to byś wiedział ze będziemy kontrolować " słabsze umysły wymęczonych ludzi" czyli coś więcej poza chodzeniem jest.
Poziom: 30
Wolomin do vann dodano: 20.08.2016, 22:18
przeczytaj definicje słowa gameplay a nie robisz z siebie kretyna
choć co ja gadam, z google pewnie korzystać nie umiesz skoro nie wiesz co to gameplay Edytowano 2 razy. Ostatnio: 20.08.2016, 22:20
Poziom: 44
kain dodano: 21.08.2016, 00:14
Klimat jak u teściowej na niedzielnym obiedzie ;-)
Poziom: 28
Rogalus dodano: 20.08.2016, 15:20
Uwielbiam takie newsy,nie pozwoli wam zasnac itp.A potem jak zwykle szmelc i 7mki w recenzjach standard.
Poziom: 42
krowi placek do Rogalus dodano: 20.08.2016, 15:55
1-7 szmelc, 8-10 super gra. Tak myśli coraz więcej osób...
Poziom: 39
Saqurado do krowi placek dodano: 21.08.2016, 00:29
Tylko, że to myślenie wynika z PRZYJĘTEGO powszechnie systemu oceniania, gdzie gry dobre umieszcza się w zakresie 8-10. Dobra gra jest dobra i nie potrzeba tu dłuższej skali. Wystarczy podział na dobra, b. dobra i rewelacyjna. Trochę inaczej wygląda sytuacja po drugiej stronie bo mamy rozrzut od niegrywalnych crapów, przez gry słabe i dla fanów, po tytuły średnie. I niesprawiedliwie byłoby umieszczać je zbyt blisko siebie. Jest to podział który ukształtował się naturalnie bo zwyczajnie się sprawdzał. Dopiero w ostatnich latach wkradła się jakaś poprawność polityczna w oceny i walka o równouprawnienie siódemki. Co jest komiczne. Bo nie chodzi o to żeby bronić jakości gier o niższych notach. Tylko sztucznie rozciągnąć skalę, umieszczając dobre gry poniżej progu 8. Tylko dlatego "żeby skala była po równo używana" Co przecież nie ma wpływu na przekaz oceny. Osiem, siedem czy sześć, dalej gdzieś musi być granica, od której zaczynają się dobre gry. 8-10 dobre gry. Tak nie myśli coraz więcej osób, tylko tak było przyjęte od bardzo dawna. Za to coraz więcej osób chce zmienić ten zwyczaj, tylko po to żeby siódemce nie było przykro. Ważna jest przejrzystość oceny, dlatego recenzenci dobrym grą przyznają oceny, które wg ogółu są pozytywne. Po co wprowadzać zamieszanie i narzucać nowy standard, która nota będzie pozytywna? Skoro w przedziale 1-7 są dobre gry, to czemu się w nim znajdują? Myślę że prędzej ludzie jak ty, zapominają że średniaki nie są dla każdego. I chcą je podciągnąć pod gry dobre. Czyli takie które z czystym sumieniem można polecić. Co jest obłędem. To że podobają mi się gry z przedziału 6-7, nie znaczy że są dobre. Trafiają w mój gust, ale mam świadomość, że muszę przymknąć oko na pewne niedociągnięcia, żeby móc się nimi cieszyć. 1-7 to strefa podwyższonego ryzyka, że się odbijesz. Niepisana zasada, która wyszła w praniu. Więc co w tym dziwnego, że najpewniejsze tytuły (domyślnie najlepsze) są na szczycie skali, a nie po środku? To kłóci się z logiką. Nie wygrywasz wyścigu zajmując piąte miejsce.
Twoja stara [78.9.153.***] dodano: 21.08.2016, 08:09
Cokolwiek wzięli, wzięli tego za dużo.
Poziom: 25
bombelaz dodano: 21.08.2016, 08:39
Sick! I like it!
Poziom: 30
Gibsonn dodano: 20.08.2016, 19:11
Szkoda, wielka szkoda. Gra wygląda na bardzo klimatyczną ale niestety na ps4 bedą musieli ją strasznie wykastrować graficznie i juz to nie będzie to samo. Robią tak z każdą grą w sumie. To co widzieliśmy jest z ultra ustawień na PC. Na PC warto to kupić, na konsole nie polecam.
Poziom: 29
onez do Gibsonn dodano: 20.08.2016, 19:38
W takie gry gra się dla klimatu,nie musi być mega ultra grafika,np.Soma czy Kholat powalającej grafiki nie mają a robią swoje
gandus [188.146.185.***] do Gibsonn dodano: 20.08.2016, 21:01
Nie martw sie. Nie ma tu rozleglych terenow. Prawie nic nie widac na odleglosc 2 metrow. Doom 4 super prezentuje sie na ps4 a na ekranie widnieje o niebo wiecej elementow niz na tym trailerze. Troche wiary. Chyba, ze schrzania optymalizacje gry;)
Poziom: 38
mravg do onez dodano: 21.08.2016, 08:15
Zgoda.
Dodam ze akurat Frictional Games (Amnezja, Soma) celowalo od poczatku w to aby ich gry na PC dzialaly na jak najwiekszej ilosci kompow nawet tych ze slabsza konfiguracja - tak po prostu powiekszaja grupe odbiorcow.

Jesli gra wyglada OK. I co wazne jest spojna graficznie to nie widze problemu.
Adi [91.224.47.***] do Gibsonn dodano: 21.08.2016, 20:15
bo na konsolach będzie na ustawiniach "high" a na piecu w "ultra". A różnicy będziesz szukał na digital foundry? Boże skąd się tacy biorą... "Gracz" XXI wieku psia jego mać
Poziom: 24