Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 75 materiałów o grze

Paragon

Paragon ostatecznie zostaje skasowane. Staje się to szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Czytaj dalej

Gigantyczny sukces Fortnite Battle Royale może uśmiercić inną grę Epic Games - darmową grę MOBA - Paragon.

Czytaj dalej

Paragon otrzyma wkrótce kolejnego bohatera - tym razem będzie to potężna wojowniczka imieniem Terra. Oprócz tego pojawią się nowe skórki - wszystko w ramach aktualizacji Winterfest.

Czytaj dalej

Paragon otrzymało nową aktualizację, która skupia się na dodaniu skórki dla jednej z postaci, wzbogaceniu skarbca i skrzynek z łupami oraz poprawie błędów.

Czytaj dalej

Paragon na początku przyszłego roku ma wyjść z fazy testów beta i stać się pełnoprawną grą. Twórcy zmieniają więc swoją grę, aby była gotowa na nowy początek. Nowa aktualizacja jest już dostępna - zerknijmy co zmieniła.

Czytaj dalej

Pierwszy oficjalny turniej w Paragon  właśnie się rozpoczął. Twórcy zapraszają społeczność do oglądania zmagań i przedstawiają pulę nagród - najlepsi gracze zgarną sporo gotówki!

Czytaj dalej

Paragon to darmowa MOBA, która trwa obecnie w fazie otwartych testów beta. W przyszłym roku gra wyjdzie z tego etapu i stanie się pełnoprawną grą. Do tego czasu twórcy chcą wprowadzić wielkie zmiany. Kolejna ich porcja jest już dostępna.

Czytaj dalej

Paragon otrzyma już wkrótce kolejną postać, więc twórcy tradycyjnie publikują odpowiedni zwiastun kilka dni przed tym wydarzeniem. Przed Wami wojowniczka Zinx!

Czytaj dalej

Paragon ma być jeszcze długo wspierane. Twórcy obiecali to wcześniej, a teraz zapowiadają kolejną łatkę - jedną z największych do tej pory. Co zmieni? Tego dowiecie się z naszego newsa.

Czytaj dalej

Paragon zostanie rozwinięte o nową zawartość. Twórcy udostępnili zwiastun kolejnego bohatera, który zaszczyci graczy swoją obecnością - poznajcie Wraitha.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Paragon to darmowa MOBA, która co jakis czas otrzymuje kolejne postacie, również za darmo. Dzisiaj pora na kolejnego wojownika, czyli Wukonga.

Czytaj dalej

Paragon już w przyszłym tygodniu rozpocznie wydarzenie 'Age of Intellect', które wprowadzi do gry trochę zmian. Wraz z rozpoczęciem eventu, pojawi się też nowa postać. Oprócz tego dostępny będzie bonus w postaci podwójnego doświadczenia.

Czytaj dalej

Paragon otrzyma jutro nową postać. Tym razem będzie to Revenant, który specjalizuje się w atakach na dystans. Jego specjalność to łączenie magicznych ataków ze strzałami z broni palnej.

Czytaj dalej

Paragon co jakiś czas otrzymuje nowe postacie. Ostatnio mieliśmy Yion, a dzisiaj pora na Morigesh. W rozwinięciu znajdziecie zwiastun i informacje o nowym zawodniku.

Czytaj dalej

Paragon będzie miało nową postać do wyboru. W związku z tym dostaliśmy dwa nowe filmy, które opiszą nam tę postać. Tym razem możemy zapoznać się z Yin.

Czytaj dalej
Paragon. Shinbi, nowa postać dołączy do gry Gry 7
17.02.2017 10:47
Paragon. Shinbi, nowa postać dołączy do gry
twasiewicz | PS4 |

Paragon doczeka się nowej postaci do wyboru podczas starć. Jeśli lubicie J-pop, to powinniście się cieszyć jeszcze bardziej. Już teraz zachęcamy was do obejrzenia dwóch zwiastunów prezentujących Shinbi - nowej bohaterki. 

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Po niesamowitym sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy powrót Spyro wydawał się kwestią czasu. Wiele wskazuje na to, że w odpowiednio odświeżony pakiet zagramy jeszcze w tym roku za sprawą mocno odpicowanego Spyro Trilogy: Remastered.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to klasyczny przypadek przerostu ambicji, aczkolwiek rozmach sprawia, że niektórzy wybaczają niedociągnięcia technicznie. Na szczęście lada chwila dostaniemy łatkę.

Czytaj dalej

XCOM 2 Collection weszło dziś do PS Store, niestety cena (nawet za pełną grę z dodatkami) zostawia wiele do życzenia.

Czytaj dalej

Fortnite Battle Royale już wkrótce działać będzie w 60 klatkach na sekundę, niezależnie od sprzętu na którym gracie w ten tytuł.

Czytaj dalej

Ledwo zaczął się początek roku, a już mamy kandydata do największego rozczarowania. Kingdom Come: Deliverance zapowiadało się fantastycznie, ale zostało zabite przez gigantyczną ilość błędów, fatalną optymalizację i brak doświadczenia dewelopera z konsolami tej generacji.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport niespodziewanie otrzymało nową aktualizację do wersji 1.12. Polyphony Digital poprawiło w niej model jazdy, a także wprowadziło kolejne zmiany do części aut.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED