Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 73 materiały o grze

Paragon

Paragon otrzyma wkrótce kolejnego bohatera - tym razem będzie to potężna wojowniczka imieniem Terra. Oprócz tego pojawią się nowe skórki - wszystko w ramach aktualizacji Winterfest.

Czytaj dalej

Paragon otrzymało nową aktualizację, która skupia się na dodaniu skórki dla jednej z postaci, wzbogaceniu skarbca i skrzynek z łupami oraz poprawie błędów.

Czytaj dalej

Paragon na początku przyszłego roku ma wyjść z fazy testów beta i stać się pełnoprawną grą. Twórcy zmieniają więc swoją grę, aby była gotowa na nowy początek. Nowa aktualizacja jest już dostępna - zerknijmy co zmieniła.

Czytaj dalej

Pierwszy oficjalny turniej w Paragon  właśnie się rozpoczął. Twórcy zapraszają społeczność do oglądania zmagań i przedstawiają pulę nagród - najlepsi gracze zgarną sporo gotówki!

Czytaj dalej

Paragon to darmowa MOBA, która trwa obecnie w fazie otwartych testów beta. W przyszłym roku gra wyjdzie z tego etapu i stanie się pełnoprawną grą. Do tego czasu twórcy chcą wprowadzić wielkie zmiany. Kolejna ich porcja jest już dostępna.

Czytaj dalej

Paragon otrzyma już wkrótce kolejną postać, więc twórcy tradycyjnie publikują odpowiedni zwiastun kilka dni przed tym wydarzeniem. Przed Wami wojowniczka Zinx!

Czytaj dalej

Paragon ma być jeszcze długo wspierane. Twórcy obiecali to wcześniej, a teraz zapowiadają kolejną łatkę - jedną z największych do tej pory. Co zmieni? Tego dowiecie się z naszego newsa.

Czytaj dalej

Paragon zostanie rozwinięte o nową zawartość. Twórcy udostępnili zwiastun kolejnego bohatera, który zaszczyci graczy swoją obecnością - poznajcie Wraitha.

Czytaj dalej

Paragon to darmowa MOBA, która co jakis czas otrzymuje kolejne postacie, również za darmo. Dzisiaj pora na kolejnego wojownika, czyli Wukonga.

Czytaj dalej

Paragon już w przyszłym tygodniu rozpocznie wydarzenie 'Age of Intellect', które wprowadzi do gry trochę zmian. Wraz z rozpoczęciem eventu, pojawi się też nowa postać. Oprócz tego dostępny będzie bonus w postaci podwójnego doświadczenia.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Paragon otrzyma jutro nową postać. Tym razem będzie to Revenant, który specjalizuje się w atakach na dystans. Jego specjalność to łączenie magicznych ataków ze strzałami z broni palnej.

Czytaj dalej

Paragon co jakiś czas otrzymuje nowe postacie. Ostatnio mieliśmy Yion, a dzisiaj pora na Morigesh. W rozwinięciu znajdziecie zwiastun i informacje o nowym zawodniku.

Czytaj dalej

Paragon będzie miało nową postać do wyboru. W związku z tym dostaliśmy dwa nowe filmy, które opiszą nam tę postać. Tym razem możemy zapoznać się z Yin.

Czytaj dalej
Paragon. Shinbi, nowa postać dołączy do gry Gry 7
17.02.2017 10:47
Paragon. Shinbi, nowa postać dołączy do gry
twasiewicz | PS4 |

Paragon doczeka się nowej postaci do wyboru podczas starć. Jeśli lubicie J-pop, to powinniście się cieszyć jeszcze bardziej. Już teraz zachęcamy was do obejrzenia dwóch zwiastunów prezentujących Shinbi - nowej bohaterki. 

Czytaj dalej

Paragon okazał się naprawdę dużym sukcesem dla ekipy z Epic Games, jednak warto podkreślić, że deweloperzy naprawdę się napracowali. Jak rozwinęła się gra od pierwszych zamkniętych testów i co jeszcze się zmieni? Zapraszam do newsa.

Czytaj dalej

Paragon, jak i inne gry MOBA, stawiają na rywalizację pomiędzy graczami, więc z definicji są produkcjami trudnymi i wymagającymi wielu godzin treningu. Twórcy starają się ułatwić nam zabawę poprzez udostępnianie poradników. Tym razem czas na Aurorę. 

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Need for Speed: Payback jest czwartym tytułem w świątecznzej ofercie Sony.

Czytaj dalej

Snoke czy Imperator? Który z nich jest potężniejszy? Być może rąbka tajemnicy w tym temacie uchylił Andy Serkis.

Czytaj dalej

PlayStation 4 cierpi od kilku godzin na mały problem. Użytkownicy po zalogowaniu nawet ze statusem offline, pozostają widoczni jako aktywni.

Czytaj dalej

EA Sports UFC 3, które do tej pory dostępne było w zamkniętej becie, otwiera swoje bramy dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby wypróbować nową odsłonę sportowej gry od EA.

Czytaj dalej

Bloodborne otworzyło się przed nami i wreszcie możemy poznać sekrety jednej z najlepszych gier dostępnych na PlayStation 4. Osoby, które grzebały od dłuższego czasu w kodzie gry znalazły 25 niewykorzystanych bossów, przeciwników i NPC-ów.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus okazało się godną kontynuacją znakomitej poprzedniczki, ale nie wszyscy mogą cieszyć się grą. Gracze z Izraela tak bardzo się zdenerwowali, że... stworzyli grę o tym, że nie mogą grać w nową przygodę Blazkowicza.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED