Menu X
Menu X
Newsy nt. PlayStation Vita [PS Vita]
Kategoria
Platforma (PS Vita)
Znaleziono 5330 materiałów dla filtra

W amerykańskim PS Store odpalono kolejną, weekendową promocję. Jakie gry tym razem przeceniło Sony?

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance, Crossing Souls, Dynasty Warriors 9, Fe i Secret of Mana. To tylko część premiery, jakie pojawią się w tym tygodniu w PS Store.

Czytaj dalej

God Wars: Future Past doczeka się jeszcze w tym roku kompletnego wydania, które trafi na PS4, PS Vitę i Nintendo Switch.

Czytaj dalej

Fanowskie tłumaczenie, dostępnego do tej pory jedynie po japońsku The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution zostało udostępnione kilka dni temu.

Czytaj dalej

The Longest 5 Minutes w przyszłym tygodniu trafi na PlayStation Vita. Produkcja w oryginalny sposób podchodzi do swojego gatunku.

Czytaj dalej

The Metronomicon i Revenant Saga to dwa tytuły, które wkrótce będą dostępne w pudełkowym wydaniu. Wszystko za sprawą Limited Run Games.

Czytaj dalej

Secret of Mana zawitało na nowym nagraniu z rozgrywki. Na fanów czeka półgodzinne wideo.

Czytaj dalej

Oddworld to seria, która zdecydowanie może pochwalić się grupą oddanych fanów, a ci na pewno nie pogardziliby pudełkowym wydaniem przenośnego remastera Oddworld: Munch's Oddysee. Grę na fizycznym nośniku dostaniemy jeszcze w tym miesiącu!

Czytaj dalej

Początek lutego przynosi nam kolejną wyprzedaż gier. Ponownie przeceniono gry od Electronic Arts, dorzucając do tego mnóstwo mniejszych tytułów za mniej niż 22 złote.

Czytaj dalej

Knack i RiME trafią do lutowej oferty PlayStation Plus. Jakich jeszcze tytułów możemy się spodziewać?

Czytaj dalej
reklama
reklama

Deadbolt teoretycznie pozwala wjechać do budynku z buta i wystrzelać wszystkich w środku, ale bezpieczniej przyczaić się na każdego wroga i załatwić go bez zwracania na siebie uwagi. Zresztą - grajcie jak chcecie, tutaj macie wybór!

Czytaj dalej

Serwery CounterSpy zostaną wkrótce wyłączone. Sony po cichu wrzuciło taką informację na specjalnej stronie, gdzie mało kto zagląda.

Czytaj dalej

Bloodstained: Ritual of the Night wraca do nas z nowym materiałem wideo. Koji Igarashi pokazał nam jak działać będzie tworzenie przedmiotów.

Czytaj dalej

Amerykański PS Store otrzymał kolejną porcję promocji. Tym razem przeceniono kilka gier od Electronic Arts oraz inne gry, które dla posiadaczy PS+ mają jeszcze niższą cenę.

Czytaj dalej

Ys VIII: Lacrimosa of Dana w momencie premiery krytykowane było za fatalne tłumaczenie. Nippon Ichi Software America przeprosiło za tak skandaliczną jakość i zapowiedziało tłumaczenie wszystkiego od nowa.

Czytaj dalej

The Long Reach próbuje połączyć ze sobą kilka gatunków, takich jak horror, thriller czy sci-fi, by oddać nam niepokojącą przygodę w 2D. Wiemy już, kiedy gra trafi do sprzedaży.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Xiaomi zaskakuje i prezentuje kolejne produkty, które imponują specyfikacją jak i ceną. Tym razem zaprezentowano telewizor Mi LED TV 4.

Czytaj dalej

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ma jedno zakończenie, które zostało odkryte przez graczy od razu po premierze. By je zdobyć, z Metal Gear Solid V muszą zniknąć wszystkie bomby atomowe, a że to jest awykonalne dla wielu, Konami interweniowało.

Czytaj dalej

Fortnite Battle Royale już wkrótce działać będzie w 60 klatkach na sekundę, niezależnie od sprzętu na którym gracie w ten tytuł.

Czytaj dalej

Tak, wracamy dzisiaj do „najgorszej” odsłony Assassin’s Creed. Po co? By pokazać, że pod toną premierowych bugów tkwi prawdziwa perełka, jedna z najciekawszych odsłon serii. I nie znajdziecie bohatera tak bardzo podobnego do Ezio jak Arno!

Czytaj dalej

Aktualnie trwająca promocja w PS Store oferuje przecenione gry od Electronic Arts. Mimo że zdecydowana większość ich produkcji jest szeroko znana, to jednak jest ktoś, kto zastanawia się który tytuł warto kupić.

Czytaj dalej

Netflix przeprowadza kolejną finansową ofensywę – tym razem pod postacią nowego serialu science-fiction - Altered Carbon - który niedawno zadebiutował na ich platformie. Pieniądze wręcz wysypują się z ekranu, na pierwszym planie znane nazwiska, a ostatecznie i tak możemy mówić wyłącznie o mieszanych odczuciach.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED