Menu X
Menu X
PS4
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.2
Twoja ocena
5
Producent: Vicarious Visions
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Platformowa, Platformer 3D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 30.06.2017
Europa: 30.06.2017
Polska: 30.06.2017
  • PEGI 7
  • Przemoc
396
Posiadaczy gry
41%
Średnia ukończenia
25
Ukończyło
33.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
99,- PLN
169,- PLN
Recenzje

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest dokładnie tym, czym chciałem, żeby było. Jest to zbiorcze wydanie trzech kultowych gier z PlayStation, którym nie grzebano w bebechach ani nie zmieniano poziomu trudności, a które tylko odświeżono graficznie do dzisiejszych standardów. I mimo mechanik z lat 90., Crash bawi tak samo, jak bawił mnie 20 lat temu.

Czytaj dalej
Newsy

Neca Toys wyda w tym roku kolejną serię figurek z Crasha Bandicoota. Pierwsze trzy figurki pokazano na Toy Fair 2018. I Crash na nich wygląda niesamowicie.

Czytaj dalej

Remastery i remake'i nie tylko pozwalają poznać starszą grę w dzisiejszej oprawie, ale są też często wybierane z uwagi na nostalgię. Wspomnienia bywają jednak zwodnicze.

Czytaj dalej

Crash wrócił i to na dobre. Jamraj rozsiadł się na prawowitym miejscu pośród konsol PlayStation i z uśmiechem patrzy na kolejne informacje na temat sprzedaży Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Activision ma z czego być dumne.

Czytaj dalej

12 ofert świątecznych to coroczna akcja Sony w której przecenionych zostaje 12 gier w trakcie grudnia, aż do Wigilii. Oferty zmieniają się co dwa dni, a pierwsza jest już dostępna.

Czytaj dalej

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to świetnie odświeżony pakiet kultowych gier. Jeśli jesteście największymi fanami serii, to trudno Wam będzie przejść obojętnie obok dzieła, które szykuje First 4 Figures.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED