Menu X
Menu X
PS4
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Vicarious Visions
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: cdp.pl
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Platformowa, Platformer 3D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 30.06.2017
Europa: 30.06.2017
Polska: 30.06.2017
  • PEGI 7
  • Przemoc
349
Posiadaczy gry
40%
Średnia ukończenia
18
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
169,- PLN
Recenzje

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest dokładnie tym, czym chciałem, żeby było. Jest to zbiorcze wydanie trzech kultowych gier z PlayStation, którym nie grzebano w bebechach ani nie zmieniano poziomu trudności, a które tylko odświeżono graficznie do dzisiejszych standardów. I mimo mechanik z lat 90., Crash bawi tak samo, jak bawił mnie 20 lat temu.

Czytaj dalej
Newsy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy obiecane miało przez dewelopera wydanie darmowego DLC po premierze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w PS Store pojawił się niewydany nigdy wcześniej poziom z pierwszej odsłony Crash Bandicoot.

Czytaj dalej

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy doczekało się swojej własnej konsoli! Niestety, nie jest to oficjalna partia limitowanej wersji PS4, która trafi do sklepów i masowego odbiorcy. Zamiast tego możemy podziwiać rękodzieło jednego z uzdolnionych pasjonatów.

Czytaj dalej

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest znacznie trudniejsze od oryginału z pierwszego PlayStation, gdyż dawna technologia musiała iść na uproszczenia względem modeli postaci i fizyki. Twórcy remasterów słuchają graczy i przygotowali wyjaśnienia.

Czytaj dalej

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to idealny przykład na to, że umiejętne odświeżanie klasyków się opłaca. Zwłaszcza kiedy na rynku nie ma podobnych produkcji. Trylogia odświeżonego Crasha wciąż jest najlepiej sprzedającą się grą!

Czytaj dalej

Crash Bandicoot gdziekolwiek się nie pojawia - zgarnia najwyższe miejsce na podium. Ile dni potrzebował by zostać najlepiej sprzedającą się grą w pudełku na brytyjskim rynku? Dwa. Ile dni zajęło mu zdobycie szczytu w PS Store? Jeden.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED