Menu X
Menu X
PS3
Spec Ops: The Line
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.8
Twoja ocena
5
Producent: Yager
Wydawca: 2K Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Strzelanka
Liczba graczy: 1-16
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 29.06.2012
Europa: 29.06.2012
Polska: 29.06.2012
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Online
988
Posiadaczy gry
48%
Średnia ukończenia
113
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Spec Ops: The Line
79,- PLN

Spec Ops: The Line zabiera nas do ogarniętego burzą piaskową Dubaju, gdzie odcięty od świata oddział żołnierzy próbuje odnaleźć jednego ze swoich przywódców i dowiedzieć się, dlaczego zerwano wszelką komunikację. Gra nie jest kolejnym bezmózgim shooterem, gdzie wesoło hasamy sobie od zasłony do zasłony - jest za to głęboka i zmusza gracza do podejmowania ciężkich wyborów moralnych, po których i tak będziemy czuli się jak byśmy dopiero co zderzyli się z tirem. Zdecydowanie warty ogrania tytuł.

Recenzje

Za oknem grubo ponad 30 stopni w skali Celsjusza, co powinno być czymś normalnym o tej porze roku, w naszej strefie klimatycznej. Jednak jeśli chodzi o Dubaj do którego się udajemy razem z kapitanem Walkerem, to tam nie tylko czeka na nas niemożebny upał, ale także i wydarzenia, które do końca życia zostaną zapamiętane przez naszego bohatera. Zresztą, zostałyby zapamiętane przez każdego człowieka, bo Spec Ops: The Line zabiera nas do piaskowego piekła z którego nikt nie wraca taki jakim był.

Czytaj dalej
Newsy

Spec Ops The Line to prawdziwa perełka, która pod przykrywką zwykłej strzelanki TPP serwowała prawdziwie szokującą opowieść z najwyższej półki. Nie sprzedała się niestety zbyt dobrze, mimo iż gracze ciągle mówią o tym, że chcą ambitnych gier. Sami twórcy woleliby "zjeść tłuczone szkło" aniżeli stworzyć kolejną część.

Czytaj dalej

Spec Ops: The Line (PS3) nie był grą, która odniosła duży sukces komercyjny. Na drugą jej odsłonę nie ma więc szans. Zdaniem twórców The Line, obecny rynek jest za mały na ambitne tytuły.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
11.4%
Legion of Merit
Unlock all Trophies.
Brąz
częste
96.6%
They Live
What's lost is found.
Brąz
częste
85.9%
Treacherous Ground
Look out below.
Brąz
częste
78.8%
The Lost Battalion
We have contact.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED