Menu X
Menu X
PS4
Far Cry Primal
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 23.02.2016
Europa: 23.02.2016
Polska: 23.02.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
476
Posiadaczy gry
67%
Średnia ukończenia
219
Ukończyło
29.8h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Far Cry Primal
119,90 PLN
Recenzje

Far Cry 4 (PS4) oferował cały arsenał modyfikowalnej broni palnej, materiały wybuchowe i szybkie pojazdy. Wciąż jednak stroniłem od tego wszystkiego, przemykając między krzakami z samym łukiem i sprowadzając dziką zwierzynę do obozów wroga. Było w tym coś… pierwotnego. Teraz oparto o mój styl grania całego spin-offa!

Czytaj dalej

Czym są misje „Legenda Mamuta” i kilka mniejszych dodatków, które dostajemy w edycji kolekcjonerskiej oraz rozszerzonym wydaniu Apex Edition? Cóż… nic niewartym kawałkiem kodu za stosunkowo duże pieniądze. No, to zapraszam do recenzji.

Czytaj dalej
Newsy

Jest środa, a więc czas nowym przecen w PlayStation Store. Na dużą listę obniżek się nie zapowiada, ale ujawniono okazję tygodnia, a jest nią spin-off Far Cry Primal (PS4).

Czytaj dalej

Zmęczenie, ukrycie HUD-a, cięższe oswajanie zwierząt i permadeath - nowy poziom trudności Survivor można już pobrać i uczynić zabawę z Far Cry Primal (PS4) wyjątkowo wymagającą.

Czytaj dalej

Już za dwa tygodnie doznania płynące z obcowania z erą kamienia łupanego w Far Cry Primal (PS4) staną się jeszcze bardziej brutalne niż dotychczas.

Czytaj dalej

Twórcy prehistorycznego spin-offa serii Far Cry chwalili się, że zatrudniona ekipa specjalistów spróbowała wiernie odtworzyć język ówczesnych ludzi i jest on na tyle dopracowany, by rzeczywiście dało się nim porozumiewać... a nawet napisać nim tekst piosenki.

Czytaj dalej

Żeby lepiej wczuć się w prehistoryczny klimat Far Cry Primal (PS4), warto np. wyłączyć wszystkie wyświetlane na ekranie informacje. Poradzono sobie też z mniejszymi błędami, w tym brakiem możliwości leczenia zwierzaka na pochyłym terenie.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
46.0%
Apex Predator
Obtain all the Trophies.
Brąz
częste
69.3%
Here Kitty
Tame the bloodfang sabretooth.
Brąz
częste
62.4%
Big Teddy
Tame the great scar bear.
Srebro
częste
59.9%
Endangered
Fight the bloodtusk mammoth.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED