Menu X
Menu X
PS4
NiOh
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.4
Twoja ocena
5
Producent: Team Ninja
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 08.02.2017
Europa: 08.02.2017
Polska: 08.02.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
121
Posiadaczy gry
42%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
NiOh
249,- PLN
Recenzje

Premiera NiOh to dosyć ważne wydarzenie w świecie gier. Mało kto wie, ale produkcję zapowiadano ponad 10 lat temu, wtedy jeszcze jako tytuł na wyłączność PlayStation 3. Przez lata Koei Tecmo nie miało kompletnie pomysłu na to, czym ma być gra. Ostatecznie, na fali sukcesu Soulsów, zdecydowano się na podobną formułę – co nie znaczy, że zerżnięto z Dark Souls. NiOh ma swoją tożsamość, za którą stoi Ninja Gaiden. I to jest wbrew pozorom mieszanka (prawie) idealna.

Czytaj dalej

NiOh to jedna z najlepszych gier na PlayStation 4, w którą miałem okazję zagrać. Jadący często na tych samych mechanikach gatunek gier soulslike potrzebował powiewu świeżości, który wniósł na rynek tytuł od Team Ninja. Od premiery minęło kilka tygodni, a w sklepie pojawiła się pierwsza paczka DLC – "Dragon of the North". Warto ją kupić?

Czytaj dalej
Newsy

Nioh zostało rozbudowane o drugie rozszerzenie fabularne. Wraz z nim pojawiły się nowe problemy, więc twórcy przygotowali już łatkę. Zapraszamy na pełną listę.

Czytaj dalej

NiOh to jedna z najlepszych tegorocznych premier. Twórcy sukcesywnie rozwijają grę za sprawą kolejnych aktualizacji oraz dodatków fabularnych. Tym razem pora na drugi o nazwie "Niepokorny Honor". Jesteście gotowi zmierzyć się z jednym z najbardziej znanych wojowników japońskich legend?

Czytaj dalej

NiOh jutro doczeka się premiery drugiego dodatku DLC. Twórcy prezentują atrakcje czekające na graczy i zdradzają, że pracują nad kolejnym rozszerzeniem, które będzie stanowiło finał przygody.

Czytaj dalej

Nioh otrzymało niedawno pierwsze rozszerzenie fabularne. Przyjęło się ono tak dobrze, że twórcy postanowili wydać kolejne. Przed Wami pierwsze szczegóły na jego temat.

Czytaj dalej

Nioh doczekało się kolejnej łatki. Wprowadza ona kolejne usprawnienia do świetnej gry oraz naprawia kilka błędów. Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.8%
Jesteś Nioh
Zdobyto wszystkie trofea.
Złoto
średnie
31.4%
Samuraj z legend
Ukończono wszystkie zadania.
Brąz
częste
93.4%
Początki samuraja
Osiągnięto 10. poziom.
Brąz
częste
53.7%
Samuraj z krwi i kości
Osiągnięto 100. poziom.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED