Menu X
Menu X
PS4
NiOh
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.4
Twoja ocena
5
Producent: Team Ninja
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 08.02.2017
Europa: 08.02.2017
Polska: 08.02.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
122
Posiadaczy gry
42%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
100h
Czas ukończenia
5.0
Poziom trudności trofeów
NiOh
249,- PLN
Recenzje

Premiera NiOh to dosyć ważne wydarzenie w świecie gier. Mało kto wie, ale produkcję zapowiadano ponad 10 lat temu, wtedy jeszcze jako tytuł na wyłączność PlayStation 3. Przez lata Koei Tecmo nie miało kompletnie pomysłu na to, czym ma być gra. Ostatecznie, na fali sukcesu Soulsów, zdecydowano się na podobną formułę – co nie znaczy, że zerżnięto z Dark Souls. NiOh ma swoją tożsamość, za którą stoi Ninja Gaiden. I to jest wbrew pozorom mieszanka (prawie) idealna.

Czytaj dalej

NiOh to jedna z najlepiej wspieranych gier tego roku. Można dyskutować z niektórymi decyzjami Team Ninja w kwestii balansu gry, ale ostatecznie głosy graczy zostają wysłuchane i spełnione. Razem z łatkami dostajemy kolejne paczki DLC. Drugim dodatkiem jest "Defiant Honor", które niestety - nie trzyma poziomu gry i pierwszego rozszerzenia.

Czytaj dalej
Newsy

NiOh doczeka się kompletnego wydania z wszystkimi dodatkami w pakiecie. Na razie potwierdzono taką edycję w Japonii, ale nie widzimy powodu by nie miała trafić do Europy.

Czytaj dalej

Nioh jeszcze w tym miesiącu otrzyma trzecie i ostatnie rozszerzenie fabularne. Oprócz daty premiery mamy okazję poznać jeszcze inne szczegóły oraz przyjrzeć się pierwszym grafikom.

Czytaj dalej

Nioh jest ciągle aktywnie wspierane. Gra dostała już dwa rozszerzenia, trzecie zostało zapowiedziane, a ponadto co jakiś czas pojawiają się kolejne aktualizację. Najnowsza z nich wprowadza zmiany do trybu PvP.

Czytaj dalej

Nioh zostało rozbudowane o drugie rozszerzenie fabularne. Wraz z nim pojawiły się nowe problemy, więc twórcy przygotowali już łatkę. Zapraszamy na pełną listę.

Czytaj dalej

NiOh to jedna z najlepszych tegorocznych premier. Twórcy sukcesywnie rozwijają grę za sprawą kolejnych aktualizacji oraz dodatków fabularnych. Tym razem pora na drugi o nazwie "Niepokorny Honor". Jesteście gotowi zmierzyć się z jednym z najbardziej znanych wojowników japońskich legend?

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.5%
You Are Nioh
Obtained all trophies.
Złoto
średnie
31.1%
Samurai of Legend
Completed all missions.
Brąz
częste
92.6%
The Beginning of a Samurai
Reached level 10.
Brąz
częste
53.3%
Full-fledged Samurai
Reached level 100.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED