Menu X
Menu X
PS4
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: ORCA Inc.
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Otwarty Świat, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 29.07.2017
Europa: 2018
Polska: 2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Newsy

Dopiero co informowaliśmy Was o nowym materiale z Dragon Quest XI, a właśnie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi i zachodniego podtytułu gry - przygotujcie się na Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age!

Czytaj dalej

Dragon Quest XI to najnowsza odsłona serii popularnej zwłaszcza w Japonii. Gra ma najpierw pojawić się w Japonii, a dopiero później u nas. Tymczasem możemy sprawdzić jak prezentuje się film otwierający grę.

Czytaj dalej

Dragon Quest XI będzie kolejną grą wspieraną przez PlayStation 4 Pro. Oprócz tego dowiedzieliśmy się sporo o innych elementach, jak chociażby możliwości nagrywania z użyciem funkcji Share czy możliwości w zmianie wyglądu bohatera.

Czytaj dalej

Dragon Quest XI zostanie przetłumaczone i wydane poza Japonią! Posiadacze PlayStation 4 otrzymają kolejnego przedstawiciela najlepszej szkoły gatunku jRPG! Możecie się szykować na wspaniałą i baśniową przygodę.

Czytaj dalej

Dragon Quest XI ma się pojawić w przyszłym miesiącu, ale na ten moment zapowiedziano premierę jedynie w Japonii. Niemniej, na nowych zrzutach ekranu twórcy ujawniają czym wyróżni się wersja na PlayStation 4.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED