Menu X
Menu X
PS4
Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Tri-Ace
Wydawca: Square Enix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 31.03.2016
Europa: 01.07.2016
Polska: 01.07.2016
24
Posiadaczy gry
27%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
124,- PLN
Recenzje

Gwiezdna seria jRPG-ów Star Ocean, licząca w głównym kanonie sześć odsłon (wliczając Blue Sphere), jest już z nami długie dwadzieścia lat. Mimo ciągłego krytykowania i niedoceniana, udało jej się zdobyć grupę oddanych wielbicieli. Rozpoczynając zabawę z Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4), liczyłem na kolejną przyjemną podróż w odmęty Gwiezdnego Oceanu – i nie zawiodłem się.

Czytaj dalej
Newsy

Do zachodniej premiery kolejnego gwiezdnego jRPG od Tri-Ace - Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4), tylko dwa tygodnie, warto więc jeszcze raz upewnić się przed zakupem. Najnowsze zwiastuny z targów E3 potwierdzają, iż warto było czekać. 

Czytaj dalej

Premiera Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4) zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy ponownie raczą nas materiałami promocyjnymi. Dziś przyjrzymy się systemowi walki i głównym postaciom z gry. 

Czytaj dalej

Już 1 lipca do sprzedaży trafi piąta odsłona serii Star Ocean, nosząca dumny i długi tytuł Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4).

Czytaj dalej

Square Enix to nie tylko wielkie oczekiwanie na Final Fantasy XV (PS4), ale również premiera Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4), które na PlayStation 4 również potrafi pokazać wysoką jakość.

Czytaj dalej

Serwis Polygon miał okazję sprawdzić anglojęzyczną wersję Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4). Square Enix pozwoliło na zarejestrowanie sporej ilości materiału wideo, więc pozostaje rzucić okiem jak prezentuje się gra.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED