Menu X
Menu X
PS4
Darkest Dungeon
Ocena gry
Ocena PSSite
9.5

Recenzja
Ocena społeczności
9.1
Twoja ocena
5
Producent: Red Hook Studios
Wydawca: Red Hook Studios
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, Dungeon crawler
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 27.09.2016
Europa: 27.09.2016
Polska: 27.09.2016
  • PEGI 16
  • Przemoc
99
Posiadaczy gry
24%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Darkest Dungeon
92,- PLN
Recenzje

Soulsy od From Software nauczyły mnie podchodzić z dystansem do zapowiedzi o tym, jak to wybrane gry są niesamowicie trudne. Gdy Darkest Dungeon (PS4) na dzień dobry powitało mnie komunikatem, że gra jest bardzo trudna, beznamiętnie wzruszyłem ramionami. Po grubo ponad 20 godzinach spędzonych z grą przyznaje jej racje – jest okropnie trudna.

Czytaj dalej
Newsy

Darkest Dungeon to świetny przedstawiciel nurtu określanego jako dungeon-crawler. Duże rozszerzenie "The Crimson Court" dostępne jest już na PC, a teraz dowiadujemy się kiedy pojawi się na PlayStation Network.

Czytaj dalej

Darkest Dungeon okazało się jedną z największych perełek cyfrowej dystrybucji (9,5/10 w naszej recenzji), a już niebawem dostaniemy DLC dodające masę nowej zawartości. Mamy zwiastun dodatku "The Crimson Court".

Czytaj dalej

Darkest Dungeon na konsolach po kilku tygodniach testowania aktualizacji Radiant na PC-tach wreszcie zostało połatane. Studio Red Hook wypuszczając aktualizację, rozbudowało grę o dwa nowe tryby i sporo nowej zawartości.

Czytaj dalej

Darkest Dungeon w naszym zestawieniu najlepszych gier 2016 roku uplasowało się w pierwszej dziesiątce. Recenzenci i gracze również doceniają ten tytuł wskazując, że jego najmocniejszą stroną jest wysoki poziom trudności. Deweloper postanowił jednak wszystkich zaskoczyć i zapowiedział obniżenie trudności gry.

Czytaj dalej

Darkest Dungeon (PS4) to dobry przykład, że często wystarczy zrobić po prostu dobrą grę, aby odnieść kolosalny sukces sprzedażowy i nie wydać przy okazji setek milionów dolarów na marketing. Nie zawsze oczywiście tak to działa, ale liczby mówią same za siebie.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
The Iron Crown
Collect all trophies
Brąz
częste
96.0%
Welcome home...
Reach the Estate
Brąz
częste
82.8%
The first of many victories...
Complete a quest in the Ruins
Brąz
częste
65.7%
Discretion, my old friend...
Abandon a quest
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED