Menu X
Menu X
PS4
Hellblade: Senua's Sacrifice
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Ninja Theory
Wydawca: Ninja Theory
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Slasher
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
8
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
9h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hellblade: Senua's Sacrifice
125,- PLN

Hellblade: Senua's Sacrifice to nowy projekt twórców Heavenly Sword, który najprawdopodobniej będzie slasherem w klimatach celtyckich mitów. Bohaterka Senua wybiera się w osobistą podróż do piekielnego podziemnego świata.

Recenzje

Hellblade to gra nietypowa, ale nie decyduje o tym mechanika. To, co stanowi o jej wyjątkowości, to przede wszystkim chora psychicznie bohaterka oraz mocny klimat czerpiący garściami z nordyckiej i celtyckiej mitologii. Jak to wszystko sprawdza się w praktyce?

Czytaj dalej
Newsy

W tym tygodniu, taniej w PS Store kupimy Hellblade: Senua's Sacrifice.

Czytaj dalej

W poprzednim zestawieniu wybrałem dla was najlepsze gry w trwającej aktualnie promocji. Warunek był jeden - nie mogły być droższe niż 30 złotych. Tym razem ograniczenia nie ma żadnego i wytypowałem dla was kilka produkcji, które warto, a nawet trzeba kupić.

Czytaj dalej

Hellblade: Senua's Sacrifice, czyli największy "indyk" ubiegłego roku, zgarnęło już sporo branżowych nagród za pierwszoplanową rolę. Teraz gra została doceniona wśród pisarzy.

Czytaj dalej

Rok 2017 obfitował w wiele wspaniałych, nowych gier. Tytuły te nie byłyby jednak sobą, gdy nie fantastycznie zaprojektowani główni bohaterowie.

Czytaj dalej

Hellblade: Senua's Sacrifice to jak dotąd największy sukces Ninja Theory. Twórcy mają co świętować, choć nie spodziewali się sukcesu. O swoich zmartwieniach i ogólnie tym jak gra poradziła sobie po premierze mówią na nowym dzienniku deweloperskim.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL