Menu X
Menu X
PS3
Assassin's Creed Rogue
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.7
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 11.11.2014
Europa: 13.11.2014
Polska: 13.11.2014
211
Posiadaczy gry
53%
Średnia ukończenia
62
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Assassin's Creed Rogue
119,- PLN

Assassin's Creed Rogue to kolejna odsłona asasyńskiej serii, lecz tym razem wcielamy się w łowcę skrytobójców będącego ich odwiecznym wrogiem, templariuszem. Shay Patrick Cormac jako były asasyn korzysta z ukrytego ostrza i umiejętności bractwa, wzbogacając swój arsenał wynalazkami i kosztownym uzbrojeniem własnej organizacji. Czas akcji to wojna siedmioletnia i gra połączy fabularnie część trzecią oraz czwartą serii, stanowiąc ważne spoiwo sagi Kenwayów.

Recenzje

Ubisoft obiecywał nam mroczną opowieść o zbuntowanym asasynie, który obraca się przeciw swym własnym braciom, dołączając do najbardziej znienawidzonej przez nich organizacji. Walczyliśmy z nią praktycznie od początku serii, a teraz mielibyśmy ją jakoby poznać od środka oraz zrozumieć znacznie bardziej dogłębnie. Czy Assassin’s Creed Rogue udaje się stanąć na wysokości zadania? Niespecjalnie.

Czytaj dalej
Newsy

Kontynuując wycieczkę po wcześniejszych odsłonach serii Assassin's Creed, Ubisoft dotarł do Assassin's Creed Rogue (PS3). Gry, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych w serii.

Czytaj dalej

Nie dość, że Assassin's Creed Rogue (PS3) od początku traktowane było jako zapchajdziura kopiująca poprzednią część, to jeszcze przesunięto Unity, by obie gry wyszył razem. Odsłona na obecną generację nie może się zbytnio pochwalić dobrymi ocenami. Jak na jej tle wypada Rogue?

Czytaj dalej

Im więcej dowiaduję się o Assassin's Creed Rogue (PS3), tym bardziej żałuję, że to właśnie ten tytuł nie pojawi się na nowej generacji. Zapowiada się poważna i mroczna produkcja, na co wskazuje nawet sam zwiastun przedpremierowy, który bardzo dobrze odzwierciedla sławne słowa Alfreda Hitchcocka.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Rogue (PS3) wychodzi na dniach, ale już teraz pierwsi szczęśliwcy mogą się cieszyć tą produkcją. Jeżeli nie możecie się jej doczekać, a jednocześnie nie obawiacie się spoilerów, to zobaczcie pierwsze trzydzieści minut rozgrywki.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Rogue (PS3) bazując na dotychczasowych zapowiedziach naprawdę mi się podoba (w czym, z tego co zdążyłem zauważyć, jestem raczej osamotniony). Spodobał mi się również nowy materiał wideo dostarczony przez twórców. Zobaczcie go i wy.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.4%
Platinum Trophy
Unlock all other trophies
Brąz
częste
87.7%
Halcyon days
Complete sequence 1
Brąz
częste
81.5%
The end of youth
Complete sequence 2
Brąz
częste
78.7%
Making new friends
Complete sequence 3
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED