Menu X
Menu X
PS3
Borderlands: The Pre-Sequel
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: 2K Australia
Wydawca: 2K Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Akcja, Strzelanka
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 14.10.2014
Europa: 17.10.2014
Polska: 17.10.2014
66
Posiadaczy gry
33%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Borderlands: The Pre-Sequel
33,- PLN
119,- PLN

Borderlands: The Pre-Sequel stanowi pomost fabularny między Borderlands™ (PS3) i Borderlands 2 (PS3), w którym będziemy na usługach Handsome Jacka, poznając przeszłość jednego z najbardziej wyrazistych czarnych charakterów w grach wideo. Przewidziana jest czwórka nowych postaci (wśród nich sam Claptrap), a zwiedzane tereny obejmą planety o małej grawitacji, gdzie wykorzystamy jetpacka.

Recenzje

Borderlands: The Pre-Sequel od początku sprawiało wrażenie ofiary dojenia znanej serii. Nie dość, że gra pojawiła się wyłącznie na minionej generacji, to jeszcze nie dostała swojego numerku w tytule, przez co ciężko traktować ten tytuł jako pełnoprawną odsłonę. Czy grywalny Claptrap i kilka nowych bajerów wystarczą, byśmy to wszystko wybaczyli?

Czytaj dalej
Newsy

Kolejny raz ktoś nie dopilnował terminów czego skutkiem jest upublicznienie informacji, która spokojnie mogła się pojawić jako jedna z niespodzianek na tegorocznych targach E3. Sprawcą omawianego incydentu jest tym razem koreańska organizacja klasyfikująca gry.

Czytaj dalej

Dodatek fabularny do Borderlands: The Pre-Sequel (PS3), który będzie częścią marcowego remastera Borderlands: The Handsome Collection (PS4), dostępny będzie już niebawem wraz ze zwiększeniem limitu poziomów. Poznaliśmy jego szczegóły i zwiastun.

Czytaj dalej

Pisaliśmy wczoraj o nowej postaci do Borderlands: The Pre-Sequel (PS3), Aurelii, która powinna się spodobać wszystkim graczom lubującym się w karabinach snajperskich, obrażeniach od zimna oraz grze w kooperacji. Baronowa otrzymała swój własny zwiastun. Tylko uważajcie na nowy update!

Czytaj dalej

Pamiętacie Sir Hammerlocka? Okazuje się, że ma starszą siostrę, która jest entuzjastką zamrażających broni, karabinów snajperskich i czynienia swoich znajomych własnymi poddanymi. Grywalna Lady Hammerlock dostępna będzie w tę środę. Mamy zrzuty, rozgrywkę i umiejętności postaci.

Czytaj dalej

Mija drugi miesiąc od premiery Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) i zdążyliśmy na razie dostać dodatkową grywalną postać - samego Handsome Jacka (no... naśladowcę). 2K Australia właśnie zapowiedziało dodatek, w którym znajdziemy starych znajomych, i dostęp do trzeciego przejścia gry.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
9.1%
Borderland Defender Round 1.5
Unlocked all Borderlands: The Pre-Sequel trophies.
Brąz
średnie
48.5%
Side Quest Student
Completed 30 side missions.
Srebro
średnie
27.3%
Moon Mission Meister
Completed all of the side missions.
Brąz
częste
63.6%
Grind 'n' Bear It
Used the Grinder to create an item.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL