Menu X
Menu X
PS4
Dead Nation™: Apocalypse Edition
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.2
Twoja ocena
5
Producent: Climax Studios
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Strzelanka, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 05.03.2014
Europa: 05.03.2014
Polska: 05.03.2014
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Online
1,286
Posiadaczy gry
29%
Średnia ukończenia
56
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dead Nation™: Apocalypse Edition
21,- PLN
63,- PLN

Dead Nation™: Apocalypse Edition to podbita graficznie wersja gry z PS3 obejmująca dodatek Road to Devastation. Znów z lotu ptaka przyjdzie nam kontrolować zabijakę i przebijać się przez hordy zombie w mocno arcade'owym stylu, wykorzystując możliwe do ulepszenia bronie i otoczenie. 

Recenzje

Co zrobić, by zarobić, a się nie narobić? Wydać ten sam tytuł raz jeszcze, zmieniając w nim kilka rzeczy i odpowiednio zareklamować. Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4) jest tym samym, co wydane na PS3 Dead Nation wraz z dodatkiem Road to Devastation. Ale jako że wersję na PS4 posiadacze PS+ otrzymają za darmo, to darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Czytaj dalej
Newsy

Housemarque, które dało nam ostatnio na PlayStation 4 aż dwie produkcje, czyli Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4)Resogun (PS4), musi zmagać się z falą niezadowolonych klientów, którzy zarzucają im lenistwo. Co jest tego powodem? Jedynie 30 klatek w reedycji Dead Nation™ (PS3), która trafiła na PlayStation 4.

Czytaj dalej

Pamiętacie moje narzekania na ogrom błędów w Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4), które uniemożliwiały normalną grę? Wtedy okazało się, że problemy są globalne, a Climax Studio zdaje sobie z nich sprawę obiecując łatkę. Ta wreszcie się pojawiła.

Czytaj dalej

W swojej recenzji napisałem, że Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4) cierpi na dziwny problem, który powoduje wyrzucenie nas z gry i uszkodzenie zapisu gdy gramy w DLC - Road to Devastation. Jednak po kilku dniach okazuje się, że problem jest poważniejszy niż mi się wydawało.

Czytaj dalej

Jak już zapewne wiecie, plotki się potwierdziły i 5 marca każdy abonent usługi PlayStation Plus na PS4 będzie mógł kompletnie za darmo, pobrać jedną z lepszych gier kooperacyjnych jakie konsole widziały na przełomie ostatnich lat. Zwiastun wersji na PlayStation 4 przybliży Wam szczegóły modernizacji, jaką przeszło Dead Nation, by sprostać nowej generacji.

Czytaj dalej

Miało być tak pięknie i właściwie nie jest źle. W końcu plusowicze dostaną przeniesioną na PS4 grę, która zdołała podbić serca amerykańskich graczy do tego stopnia, że przyznali jej nagrodę w kategorii "Najlepszy tytuł ekskluzywny".

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
4.3%
Romero Would Be Proud
Collect All Trophies
Srebro
średnie
21.5%
Mediocrity
Complete Campaign Mode On 'Normal'
Srebro
rzadkie
9.2%
Tough Enough
Complete Campaign Mode On 'Grim'
Złoto
rzadkie
6.0%
Morbid Curiosity
Complete Campaign Mode On 'Morbid'
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED