Menu X
Menu X
PS4
Gran Turismo Sport
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Polyphony Digital
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Wyścigi, Symulator wyścigowy
Liczba graczy: 1-20
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 18.10.2017
Europa: 18.10.2017
Polska: 18.10.2017
  • PEGI 3
8
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Gran Turismo Sport
249,- PLN
Recenzje

Od dawna nie czekałem tak bardzo na żadną grę, a na pewno nie od premiery PlayStation 4. Kolejna część Gran Turismo zawsze była jak dzień dziecka. Niestety, od premiery Gran Turismo 6 wiele się zmieniło – przede wszystkim to, że pojawiła się niebezpieczna konkurencja. Czy wraz z Gran Turismo Sport ekipa Polyphony sobie poradzi?

Czytaj dalej
Newsy

Gran Turismo Sport po premierze zostało momentalnie określone jako największą wpadkę komercyjną tego roku. Ewangelicy tego twierdzenia zupełnie ignorowali w miarę udany start w Europie. Jednak w obliczu fantastycznej sprzedaży w trakcie Czarnego Piątku jest szansa, że zmienią optykę.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport już w przyszłym miesiącu otrzyma nowy tryb, który na pewno ucieszy fanów klasycznej kariery. Dostaniemy też kolejne auta, a studio zapowiada, że to dopiero początek rozwijania produkcji.

Czytaj dalej

PlayStation VR w zestawie z Gran Turismo Sport i PlayStation VR Worlds już za 1299 złotych. Polski oddział PlayStation z okazji Czarnego Piątku przygotował taką o to okazję.

Czytaj dalej

PlayStation VR otrzymało nową zajawkę, która ma zachęcić użytkowników do kupna gogli wirtualnej rzeczywistości. Reklama skupia się na tym co najważniejsze, czyli samych grach. Problem polega na tym, że niektóre z nich są już na rynku od roku.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport zostało wczoraj zaktualizowane do wersji 1.05. Jednocześnie Polyphony Digital odpaliło sezon testowy mistrzostw w GT Sport.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED