Menu X
Menu X
PS4
Kingdom Come: Deliverance
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Warhorse
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, cRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 13.02.2018
Europa: 13.02.2018
Polska: 13.02.2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Kingdom Come: Deliverance
249,- PLN

Czeskie studio Warhorse złożone z weteranów dewelopingu (m. in. twórcy obu Mafii) mieli pomysł na średniowiecznego eRPeGa, w którym próżno byłoby szukać mitycznych potworów, potężnych magów czy nadprzyrodzonych zdolności. Czerpać zaś miałoby z prawdziwych postaci, walk i wydarzeń przy pierwszoosobowym systemie walki wręcz. Wielkie bitwy i możliwość walczenia z siodła wierzchowca w czasach końcówki Średniowiecza.

Newsy

Kingdom Come: Deliverance to bardzo rozbudowane RPG stawiające ogromny nacisk na realizm i wierne odzwierciedlenie atmosfery średniowiecznych Czech. Twórcy przedstawiają nowy zwiastun poświęcony nieliniowej rozgrywce.

Czytaj dalej

Kingdom Come Deliverance stawia na realizm - coś, czego w grach RPG raczej nie ma. O tym jak się to sprawdzi w praktyce, przekonamy się w lutym. W międzyczasie możemy zerknąć na edycję kolekcjonerską.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to powiew świeżości w grach RPG. Tym razem zostaniemy wrzuceni do realistycznego średniowiecza bez elementów nadprzyrodzonych i fantastycznych. Zamiast tego zmierzymy się z bardziej przyziemnymi problemami. Teraz możemy rzucić okiem na to, jak wyglądać będzie walka.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to przez wielu gra określana mianem "realistycznego Skyrim". Twórcy wolą jednak żartobliwy tytuł "Dungeons and No Dragons". Produkcja zmierza do nas wielkimi krokami, a twórcy przedstawiają fragmenty z trybu fabularnego.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to projekt czeskiego studia Warhorse. Na tegorocznym E3 możliwe było przetestowanie stosunkowo wczesnej wersji gry. Teraz twórcy udostępniają go szerszej publiczności.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED