Menu X
Menu X
PS4
Kingdom Come: Deliverance
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Warhorse
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, cRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 13.02.2018
Europa: 13.02.2018
Polska: 13.02.2018
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Kingdom Come: Deliverance
249,- PLN

Czeskie studio Warhorse złożone z weteranów dewelopingu (m. in. twórcy obu Mafii) mieli pomysł na średniowiecznego eRPeGa, w którym próżno byłoby szukać mitycznych potworów, potężnych magów czy nadprzyrodzonych zdolności. Czerpać zaś miałoby z prawdziwych postaci, walk i wydarzeń przy pierwszoosobowym systemie walki wręcz. Wielkie bitwy i możliwość walczenia z siodła wierzchowca w czasach końcówki Średniowiecza.

Recenzje

Ledwo zaczął się początek roku, a już mamy kandydata do największego rozczarowania. Kingdom Come: Deliverance zapowiadało się fantastycznie, ale zostało zabite przez gigantyczną ilość błędów, fatalną optymalizację i brak doświadczenia dewelopera z konsolami tej generacji.

Czytaj dalej
Newsy

Od premiery Kingdom Come: Deliverance minął tydzień. Najnowsze doniesienia o sprzedaży gry wskazują, że mamy do czynienia z kolejnym hitem.

Czytaj dalej

Jednym z poważniejszych problemów Kingdom Come: Deliverance jaki nęka konsolową wersję na PS4 jest problem z przyciskiem R2 w walce. Ma to zostać poprawione w najbliższej aktualizacji.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance zostało wzięte na warsztat przez ekipę z DigitalFoundry i... nie jest dobrze. Nieważne, na której konsoli gracie tytuł boryka się z wieloma problemami. Różnice w oprawie wizualnej są, ale bardzo niewielkie.

Czytaj dalej

Zgodnie z ostatnimi obietnicami Daniela Vavry, studio Warhorse zabrało się za wypuszczanie kolejnych aktualizacji Kingdom Come: Deliverance.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance mimo średniego debiutu pod względem ocen ze strony recenzentów sprzedaje się po prostu dobrze. Z wyniku premierowego zadowolony jest założyciel Warhorse - Daniel Vavra.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED