Menu X
Menu X
PS4
Kingdom Come: Deliverance
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Warhorse
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, cRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 13.02.2018
Europa: 13.02.2018
Polska: 13.02.2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Czeskie studio Warhorse złożone z weteranów dewelopingu (m. in. twórcy obu Mafii) mieli pomysł na średniowiecznego eRPeGa, w którym próżno byłoby szukać mitycznych potworów, potężnych magów czy nadprzyrodzonych zdolności. Czerpać zaś miałoby z prawdziwych postaci, walk i wydarzeń przy pierwszoosobowym systemie walki wręcz. Wielkie bitwy i możliwość walczenia z siodła wierzchowca w czasach końcówki Średniowiecza.

Newsy

Kingdom Come: Deliverance to przez wielu gra określana mianem "realistycznego Skyrim". Twórcy wolą jednak żartobliwy tytuł "Dungeons and No Dragons". Produkcja zmierza do nas wielkimi krokami, a twórcy przedstawiają fragmenty z trybu fabularnego.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to projekt czeskiego studia Warhorse. Na tegorocznym E3 możliwe było przetestowanie stosunkowo wczesnej wersji gry. Teraz twórcy udostępniają go szerszej publiczności.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to RPG osadzone w średniowiecznej Europie i mocno stawiające na realizm. Chwilę przed E3 mogliśmy zobaczyć zwiastun fabularny, a dzisiaj po raz pierwszy na to jak wygląda rozgrywka.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to stawiająca na realizm gra RPG od czeskiego studia Warhorse. Twórcy udostępnili dzisiaj zwiastun fabularny i tym samym ogłosili datę premiery.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG od czeskiego studia, która wrzuci nas do średniowiecza. Twórcy wypuścili nowy materiał wideo i każą przygotować się na wielkie ogłoszenie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED