Menu X
Menu X
PS4
The Binding of Isaac: Rebirth
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.3
Twoja ocena
5
Producent: Nicalis
Wydawca: Nicalis
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Zręcznościowa, Roguelike
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 04.11.2014
Europa: 05.11.2014
Polska: 05.11.2014
345
Posiadaczy gry
24%
Średnia ukończenia
2
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Binding of Isaac: Rebirth
63,- PLN

Matka małego Isaaca spędza całe dnie na oglądaniu chrześcijańskiej telewizji, lecz pewnego dnia Bóg każe jej zabić własnego syna. Isaac, widząc matkę idącą z nożem, ucieka do piwnicy. Gra reprezentuje gatunek roguelike, gdzie na podobieństwo wczesnych Legend of Zelda przemierzamy losowo generowane poziomy, zbieramy przedmioty, a na końcu każdego etapu walczymy z bossem. Do tego multum sekretnych lokacji i unikatowych przedmiotów do odnalezienia, chory design poziomów i przeciwników i kilkanaście różnych zakończeń.

Recenzje

Poznajcie obrzydliwą grę, gdzie do zdeformowanych eksperymentów genetycznych i żywych ekskrementów strzelamy łzami chłopca uciekającego przed własną matką z nożem. Co więcej, podczas gry znajdujemy przedmioty dla Isaaca do przywdziania, jak ciernista korona czy podpaska jego matki. Ta gra jest chora, ale to nie jedyny powód, dla którego pokochałem The Binding of Isaac: Rebirth.

Czytaj dalej
Newsy

Na oficjalnym blogu PlayStation potwierdzono datę premiery gry The Binding of Isaac: Afterbirth na PlayStation 4. Tytuł od studia Nicalis pojawi się na rynku za kilka dni.

Czytaj dalej

Obejmujące ponad 100 godzin świeżej rozgrywki, rozszerzenie "Afterbirth" będzie niebawem dostępne w konsolowej wersji The Binding of Isaac: Rebirth (PS4). Lista dodatkowej zawartości jest kusząca.

Czytaj dalej

Aftebirth, dodatek do The Binding of Isaac: Rebirth (PS4) nad którym pracuje Edmund McMillen wraz z ekipą Nicalis powstaje bez większych problemów na mocniejszych sprzętach. NIestety, PS Vita, WiiU i 3DS mogą się go nie doczekać.

Czytaj dalej

Jakiś czas temu pisaliśmy, że The Binding of Isaac: Rebirth (PS4) dostanie rozszerzenie. Wiele pytań wzbudziły między innymi przedmioty, które pojawiają się w nadchodzącym DLC.

Czytaj dalej

Pojawienie się The Binding of Isaac: Rebirth (PS4) w listopadowej ofercie Plusa pomogło trafić tej nietypowej grze do serc wielu graczy - być może wszystko jest tam obrzydliwe, ale zabawy skrywa na długie tygodnie. A teraz zawartości będzie jeszcze więcej!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
2.1%
Platinum
Obtain all trophies
Brąz
częste
63.3%
Magdalene
Have 7 or more max red hearts at one time
Brąz
częste
57.1%
Cain
Hold 55 or more pennies at one time
Brąz
częste
60.7%
Eve
Beat 2 levels in a row without picking up any hearts
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED