Menu X
Menu X
PS4
Tom Clancy's The Division
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Massive
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, MMO, TPS
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 08.03.2016
Europa: 08.03.2016
Polska: 08.03.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
784
Posiadaczy gry
53%
Średnia ukończenia
40
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Tom Clancy's The Division
199,90 PLN

Tom Clancy's The Division to unikalne połączenie gry MMO, gatunku FPS i RPG, tworzone przez ekipę Ubisoft Massive. Fabuła opiera się na Dyrektywie 51 oraz Operacji Dark Winter, które zakładają kataklizmy naturalne, które w skutkach powodują ogromny chaos i prowadzą do upadku rządów. Po globalnej pandemii grypy, świat pogrążył się w chaosie i ludzie podzielili się na specjalne grupy poszukujące zasobów.

Recenzje

Z nieukrywaną złośliwością obserwowałem różnice pomiędzy ocenami recenzentów a konsumentów na Metacriticu. Zachodni gracze mają zwyczaj hype’owania wszystkiego, co podstawi im się pod nos, a kiedy producent wyda grę – nawet zgodną z tym, co zapowiedział – wielkie zdziwienie i rozczarowanie. Trochę szkoda tylko w tym wszystkim Tom Clancy's The Division (PS4).

Czytaj dalej
Newsy

The Division trafiło do przeceny, jako nowa Okazja Tygodnia w PS Store. Taniej kupicie zarówno podstawową grę, jak i zestaw "Złotej Edycji" dający dostęp do wszystkich głównych dodatków.

Czytaj dalej

The Division otrzymało aktualizację, która poprawia jakość wielu aspektów oraz dodaje trochę nowego. Pełną listę znajdziecie w naszym newsie.

Czytaj dalej

The Division kolejny raz będziemy mogli wypróbować zupełnie za darmo. Ubisoft postanowił, że przez kilka dni, każdy chętny będzie mógł sprawdzić w akcji ich produkcję.

Czytaj dalej

The Division właśnie stuknął pierwszy rok obecności na rynku. Z tego powodu, Ubisoft zdradził, że przygotowuje sporo aktywności w grze, a także pochwalono się planowaną zawartością na drugi rok. Co ważne - kolejne dodatki będą darmowe.

Czytaj dalej

The Division miało otrzymać dostęp do darmowej wersji gry już dzisiaj. Ale nie otrzyma i posiadacze PS4 muszą poczekać ponad tydzień by sprawdzić grę Ubisoftu.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
18.4%
Platynowy agent
Odblokuj wszystkie trofea w Tom Clancy's The Division™.
Brąz
częste
95.4%
Aktywowany
Dotrzyj na Manhattan.
Brąz
częste
84.4%
Epidemia
Zabezpiecz próbkę oryginalnego szczepu wirusa.
Brąz
częste
82.0%
Nie zniosę tego żaru!
Wyeliminuj przywódcę Czyścicieli i ucieknij z wytwórni napalmu.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED