Menu X
Menu X
PS4
Lawbreakers
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Boss Key Productions
Wydawca: Boss Key Productions
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-10
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
60h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Lawbreakers
125,- PLN
Recenzje

LawBreakers rewolucji nie czyni. Nie jest też żadnym konkurentem dla mistrzów gatunku. Ma jednak na siebie pomysł i nieco wyłamuje się z przyjętych dzisiaj trendów. Pytanie jednak, czy jest w stanie przyciągnąć na dłużej?

Czytaj dalej
Newsy

LawBreakers miało być nową jakością w kwestii sieciowych strzelanek. Wydawca twierdzi jednak, że słabej sprzedaży winne jest PlayerUnknown's Battlegrounds.

Czytaj dalej

Lawbreakers miało być cichym hitem tego roku na rynku FPS-ów. Połączenie współczesnych trendów z klasyczną rozgrywką w stylu Unreal Tournament miało być przepisem na sukces. Niestety, nie wyszło. W grę prawie nikt nie gra, co niesamowicie frustruje Cliffa Bleszinskiego.

Czytaj dalej

LawBreakers cierpi z powodu skrajnie niskiej popularności, ale nie zatrzymuje to twórców. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza tryb rankingowy, nowe mapy, skórki i zmiany w balansie.

Czytaj dalej

LawBreakers do końca tego roku ma oddać nam do dyspozycji wiele nowości. Część z nich zostaje wprowadzona przy nowej łatce. Dostajemy nową mapę, nowy tryb i poważne zmiany w balansie.

Czytaj dalej

LawBreakers zadebiutowało ponad miesiąc temu i niestety nie zdołało zebrać zadowalającej ilości graczy. Twórca gry, znany przede wszystkim z serii Gears of War oznajmił, że nie zatrzymuje to zespołu przed doskonaleniem gry.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL