Menu X
Menu X
PS4
Lawbreakers
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Boss Key Productions
Wydawca: Boss Key Productions
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-10
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
60h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Lawbreakers
125,- PLN
Recenzje

LawBreakers rewolucji nie czyni. Nie jest też żadnym konkurentem dla mistrzów gatunku. Ma jednak na siebie pomysł i nieco wyłamuje się z przyjętych dzisiaj trendów. Pytanie jednak, czy jest w stanie przyciągnąć na dłużej?

Czytaj dalej
Newsy

Lawbreakers miało być cichym hitem tego roku na rynku FPS-ów. Połączenie współczesnych trendów z klasyczną rozgrywką w stylu Unreal Tournament miało być przepisem na sukces. Niestety, nie wyszło. W grę prawie nikt nie gra, co niesamowicie frustruje Cliffa Bleszinskiego.

Czytaj dalej

LawBreakers cierpi z powodu skrajnie niskiej popularności, ale nie zatrzymuje to twórców. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza tryb rankingowy, nowe mapy, skórki i zmiany w balansie.

Czytaj dalej

LawBreakers do końca tego roku ma oddać nam do dyspozycji wiele nowości. Część z nich zostaje wprowadzona przy nowej łatce. Dostajemy nową mapę, nowy tryb i poważne zmiany w balansie.

Czytaj dalej

LawBreakers zadebiutowało ponad miesiąc temu i niestety nie zdołało zebrać zadowalającej ilości graczy. Twórca gry, znany przede wszystkim z serii Gears of War oznajmił, że nie zatrzymuje to zespołu przed doskonaleniem gry.

Czytaj dalej

LawBreakers wprowadza pierwsze zmiany mające przygotować graczy na tryb rankingowy. Oprócz tego pojawi się też kilka nowości. Przed Wami zmiany wprowadzone przez aktualizację 1.3.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED