Menu X
Menu X
PS4
Assassin's Creed Origins
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.9
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek:
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.10.2017
Europa: 27.10.2017
Polska: 27.10.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
20
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
65.7h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Assassin's Creed Origins
289,- PLN
Recenzje

Assassin’s Creed Origins przełamuje schemat, który dawał się mocno we znaki w ostatnich Unity i Syndicate. Poznajcie nowego Asasyna jako prawdziwego RPG-a akcji!

Czytaj dalej

Assassin’s Creed Origins to opowieść o tym, jak powstało bractwo asasynów, ale nie mieliśmy okazji nim pokierować. Tutaj miało wejść rozszerzenie „The Hidden Ones”…

Czytaj dalej
Newsy

Assassin's Creed Origins otrzymało dwa materiały wideo, na których możemy zobaczyć jak w akcji wypada trzeci dodatek "The Curse of Pharaos". Czekają na nas nowe rodzaju przeciwników, lokacje i wyzwania, które przyjdzie nam przezwyciężyć.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins wprowadziło w tym tygodniu edukacyjny tryb Wycieczki, ale jeśli chcecie się przyjrzeć ciałom rzeźb, mamy złą wiadomość.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins udostępniło wczoraj edukacyjny tryb wycieczkowy oraz możliwość ukończenia gry ponownie z zachowaniem posiadanego ekwipunku. Niektórzy zdążyli zaliczyć od tego czasu cały wątek fabularny.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins dostało dwa nowe tryby - edukacyjną Wycieczkę krajoznawczą oraz Nową Grę+. Czas zobaczyć, co urozmaici ponowne przejście historii Bayeka.

Czytaj dalej

Jeśli cierpicie na nadmiar pieniędzy to możecie stać się posiadaczami egipskich bogów występujących w Assassin's Creed Origins. Pod warunkiem, ze nie będziecie zwlekać z zamówieniem, bo ilość figurek jest mocno ograniczona.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED