Menu X
Menu X
PS4
Assassin's Creed Origins
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.3
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek:
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.10.2017
Europa: 27.10.2017
Polska: 27.10.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
8
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Assassin's Creed Origins
289,- PLN
Recenzje

Assassin’s Creed Origins przełamuje schemat, który dawał się mocno we znaki w ostatnich Unity i Syndicate. Poznajcie nowego Asasyna jako prawdziwego RPG-a akcji!

Czytaj dalej
Newsy

Assassin's Creed Origins zakończyło swój przedłużony okres na walkę z Anubisem i od dzisiaj możemy stanąć oko w oko z kolejnym - Sobkiem. Mamy dla Was przy okazji kilka porad.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins, jak na RPG-a przystało, ma swoją endgame'ową część, gdzie walczymy z potężnymi słoniami. Nie jest łatwo nawet z najlepszymi mieczami i łukami, ale (oczywiście) znalazł się śmiałek, który... pokonał słonia pięściami.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins to nie tylko rewelacyjna gra, ale też wyjątkowo piękna produkcja. Od trybu fotograficznego można się wręcz uzależnić i wszystko byłoby super, tyle że... wczorajsza aktualizacja pogorszyła oprawę graficzną.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins otrzymało dzisiaj aktualizację do wersji 1.05, której lista zmian jest całkiem długa i poprawki dotknęły praktycznie każdego aspektu produkcji.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins szumnie było zapowiadane jako tytuł ulepszony pod wielką moc Xbox One X. Okazuje się jednak, że pod względem wizualnym PS4 Pro wcale nie odbiega za bardzo od konkurencji.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED