Menu X
Menu X
PS3
Deadly Premonition: The Director's Cut
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.8
Twoja ocena
5
Producent: Access Games
Wydawca: Rising Star Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 08.05.2013
Europa: 08.05.2013
Polska: Nie wydano
  • PEGI 18
  • Przemoc
159
Posiadaczy gry
25%
Średnia ukończenia
27
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Deadly Premonition: The Director's Cut
16,50 PLN
79,- PLN

Deadly Premonition jest przygodową grą akcji stworzoną przez studio Access Games. Gracz trafia tutaj do niewielkiego miasteczka, gdzie w skórze agenta FBI ma za zadanie rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw. Do naszej dyspozycji oddano otwarty świat, po którym możemy poruszać się pieszo lub za kierownicą samochodu. W trakcie rozgrywki nieodzowne jest zbieranie dowodów i rozmawianie z mieszkańcami starając się wyciągnąć od nich jak największą ilość informacji.

Recenzje

Doskonale wiemy, że Deadly Premonition: The Director’s Cut zostało wydane pod koniec kwietnia, tego. Uznaliśmy jednak, iż tak dzielący graczy i recenzentów tytuł musi się pojawić na łamach PS3Site, a dopiero teraz kopia wpadła nam w ręce. Deadly Premonition to w końcu gra, wokół której wytworzyła się aura kultowości, a także trafiła do Księgi Rekordów Guinessa, jako najbardziej polaryzujący opinie mediów horror w historii branży gier. Na pytanie czy słusznie postaram się udzielić wam odpowiedzi.

Czytaj dalej
Newsy

Deadly Premonition: The Director's Cut to niszowa gra z PS3, która owiana jest specyficznym kultem fanów. Uniwersum powróci w nowej formie, ale ma zaoferować podobną atmosferę i klimat pierwowzoru.

Czytaj dalej

Deadly Premonition to gra, którą jednocześnie kocha się i nienawidzi. Hidetaka "Swery65" Suehiro zgodnie z obietnicą powrócił do tworzenia gier wideo.

Czytaj dalej

Twórca mającego uznanie wśród wielu graczy horroru Deadly Premonition: The Director's Cut (PS3) - Swery został oficjalnie już buddyjskim kapłanem. Co spowodowało wybór takiej a nie innej drogi życiowej?

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
średnie
48.7%
Lost Arnold
George has lost his beloved [Arnold] somewhere in the Sheriff's Office. He can't train without him! Find what he's looking for and get it back to him. Help him get his groove back.
Brąz
rzadkie
17.1%
Nice Try Cooking
Emily only ever cooks at home on evenings when it is raining. Find the "Fermented Dairy Products" that she needs for her next dish and help her out.
Brąz
rzadkie
17.7%
Unwanted Customer
A customer at the Galaxy of Terror has practically been stalking Carol, causing trouble for her. Drive off this "Unwanted Customer" who comes to the bar after 21:00.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED