Menu X
Menu X
PS4
Final Fantasy XIV: Stormblood
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, MMO, MMORPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 20.06.2017
Europa: 20.06.2017
Polska: 20.06.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Narkotyki
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

"Stormblood" wyczekiwane było przez posiadaczy Final Fantasy XIV wyjątkowo mocno. Po wspaniałym dodatku "Heavensward" apetyt został rozbudzony samymi zapowiedziami – porzucenie PS3, większe lokacje i dzięki temu ruchowi również możliwości, powrót klasy Samuraja i Czerwonego maga oraz orientalne klimaty. Czy te wysokie oczekiwania zostały spełnione? W większej części – tak. Chociaż nie jest aż tak dobre jak poprzedni dodatek.

Czytaj dalej
Newsy

Sony dorzuciło kilka nowych gier do trwającej aktualnie listopadowej promocji w PS Store. Oprócz tego, przeceniono także Final Fantasy XIV wraz z dodatkiem Stormblood.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV już w październiku otrzyma wielką aktualizację oznaczoną numerem 4.1. Square Enix wprowadzi do swojego MMO wiele nowości i przedstawi dalsze fragmenty fabuły.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV: Online świętuje premierę najnowszego dodatku o tytule "Stormblood" oraz 30-lecie serii. To ważne wydarzenie w świecie gier, zwłaszcza w Japonii, gdzie nowy zwiastun gry wyświetlono na... budynku.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV: Stormblood zadebiutowało wczoraj na rynku. Square Enix i gracze nie mogą jednak świętować w spokoju, bo ktoś obrał za cel serwery gry i utrudnia użytkownikom rozgrywkę.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV: Stormblood to duże rozszerzenie dla Final Fantasy XIV: Online. Dostępne jest od wczoraj. Premiera uczczona jest specjalnym wydarzeniem, w trakcie którego możemy zgarnąć wyjątkowe przedmioty.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED