Menu X
Menu X
PS4
Final Fantasy XIV: Stormblood
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, MMO, MMORPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 20.06.2017
Europa: 20.06.2017
Polska: 20.06.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Narkotyki
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

"Stormblood" wyczekiwane było przez posiadaczy Final Fantasy XIV wyjątkowo mocno. Po wspaniałym dodatku "Heavensward" apetyt został rozbudzony samymi zapowiedziami – porzucenie PS3, większe lokacje i dzięki temu ruchowi również możliwości, powrót klasy Samuraja i Czerwonego maga oraz orientalne klimaty. Czy te wysokie oczekiwania zostały spełnione? W większej części – tak. Chociaż nie jest aż tak dobre jak poprzedni dodatek.

Czytaj dalej
Newsy

Square Enix mocno pracuje nad aktualizacją Final Fantasy XIV do wersji 4.2, która przyniesie nowe wątki fabularne oraz nową zawartość poboczną. Jeśli temat was interesuje, to rzućcie okiem dalej, znajdziecie w rozwinięciu nowe zrzuty z gry.

Czytaj dalej

Sony dorzuciło kilka nowych gier do trwającej aktualnie listopadowej promocji w PS Store. Oprócz tego, przeceniono także Final Fantasy XIV wraz z dodatkiem Stormblood.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV już w październiku otrzyma wielką aktualizację oznaczoną numerem 4.1. Square Enix wprowadzi do swojego MMO wiele nowości i przedstawi dalsze fragmenty fabuły.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV: Online świętuje premierę najnowszego dodatku o tytule "Stormblood" oraz 30-lecie serii. To ważne wydarzenie w świecie gier, zwłaszcza w Japonii, gdzie nowy zwiastun gry wyświetlono na... budynku.

Czytaj dalej

Final Fantasy XIV: Stormblood zadebiutowało wczoraj na rynku. Square Enix i gracze nie mogą jednak świętować w spokoju, bo ktoś obrał za cel serwery gry i utrudnia użytkownikom rozgrywkę.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL