Menu X
Menu X
PS4
Warriors All-Stars
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Omega Force
Wydawca: Koei Tecmo
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 02.03.2017
Europa: 01.09.2017
Polska: 01.09.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Seks
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Warriors All-Stars
249,- PLN
Recenzje

Warriors All-Star to produkcja dla graczy chcących w jednym świecie zagrać ulubionymi postaciami z takich gier jak Nioh, Ninja Gaiden, Dynasty Warriors, Atelier Sophie i wielu innych produkcji sygnowanych marką Koei Tecmo. Oto przed państwem kolejny, tym razem crossoverowy tytuł Musou od Omega Force.

Czytaj dalej
Newsy

Warriors All-Stars to cross-over, który pozwoli nam wcielić się w wielu bohaterów gier Koei Tecmo i stanąć do walki z wieloma przeciwnikami naraz. Jedną z takich postaci będzie bohater Nioh, który został zaprezentowany na nowym nagraniu.

Czytaj dalej

Warriors All-Stars to wielki cross-over, w którym wcielimy się w znanych bohaterów z gier Koei Tecmo i będziemy toczyć ogromne bitwy z tysiącami wrogów jednocześnie. Twórcy chwalą się nowym zwiastunem i informacjami.

Czytaj dalej

Warriors All-Stars pojawi się w Europie. Tytuł stanowi wielki cross-over gier i serii tworzonych oraz wydawanych przez firmę KOEI TECMO. Gracze będą mogli wcielić się w najrozmaitszych bohaterów z swoich ulubionych gier i ponownie brać udział w gigantycznych bitwach.

Czytaj dalej

Koei Tecmo wypuściło pierwszy zwiastun Musou Stars (PS4) zawierający porządna rozgrywkę. Za nim zobaczymy między innymi Zhao Yuna z serii Dynasty Warriors czy Kasumi z Dead or Alive.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED