Menu X
Menu X
Gramoty
Obrazki
+ +12 -
Lara ....!!!
Animowane GIFy
+ +12 -
Dreamworks go home!..... Why?
Obrazki
+ +14 -
Śpimy i śnimy o grach!
Obrazki
+ +12 -
Alter ego.
Obrazki
+ +12 -
HZD Aloy Cosplay
Filmy
+ +10 -
Obrazki
+ +14 -
Masz trzy nie odebrane wiadomości w BF1 !
Obrazki
+ +12 -
Sherlock Raider
Obrazki
+ +13 -
Tomb raider
Animowane GIFy
+ +11 -
Kojarzycie?

Strona

Nie przegap

W cyfrowym sklepie AppStore trwają właśnie spore przeceny na tytuły skierowane na iPhony oraz iPady. Przecenione zostały produkcje dostępne na dużych konsolach.

Czytaj dalej

Polujecie na grę Sony? Chcecie kupić Horizon Zero Dawn za 69 złotych? A może WipEouta za 79 zł? W RTV EURO AGD wystartowała promocja gier na PS4.

Czytaj dalej

Wiedźmin Geralt trafi jako grywalna postać do Soul Calibur VI! Wcześniejsze plotki się potwierdziły z dodatkową niespodzianką. Geralt trafi na okładkę gry!

Czytaj dalej

Spragnieni nowych materiałów z God of War? Ktoś postanowił złamać embargo i opublikować kilkuminutowy materiał z rozgrywki w God of War. Wygląda to niesamowicie.

Czytaj dalej

Battlefield V zgodnie z ostatnimi plotkami, zabierze nas na front 2 wojny światowej. Najnowsze informacje o grze zdradzają nam obecność trybu kooperacji, singlowej kampanii, a także lootboksów z kosmetycznymi przedmiotami.

Czytaj dalej

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostało niedawno zapowiedziane na inne platformy, przestając być tytułem na wyłączność dla PlayStation 4. Wciąż jednak tylko sprzęt Sony będzie miał tę oryginalną wersję niepozbawioną... easter eggów.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL