Menu X
Menu X
Gramoty
Obrazki
+ +11 -
The Witcher  ! Gwint
Obrazki
+ +11 -
Nekopara ;)
Obrazki
+ +14 -
Gta V ...
Filmy
+ +15 -
Obrazki
+ +24 -
Aku Aku!
Obrazki
+ +20 -
Spyro Fanart
Obrazki
+ +23 -
GOW FanArt
Animowane GIFy
+ +21 -
Crash is back
Obrazki
+ +19 -
Czekaliśmy na Ciebie
Animowane GIFy
+ +26 -
Horizon Zero Dawn

Strona

Nie przegap

PlayStation Network po raz kolejny doczeka się konserwacji mającej na celu poprawienie działania usług sieciowych. Tym razem jednak w o wiele dogodniejszej dla nas porze i znacznie krócej.

Czytaj dalej

Gdy zapowiadano Agents of Mayhem, zadałem sobie pytanie – dlaczego to nie jest nowe Saints Row? Po pierwszych materiałach pytanie powracało, niestety bez odpowiedzi. Po ukończeniu Agents of Mayhem nadal nie wiem dlaczego nie mamy do czynienia ze Saints Row, ale mogę wam odpowiedzieć, czy warto kupić grę.

Czytaj dalej

Tekken 7 potrzebował niecałego miesiąca by zbliżyć się do zakładanej rocznej sprzedaży gry. Raport finansowy Bandai Namco ujawnił, że gra sprzedaje się fantastycznie.

Czytaj dalej

W rychłą zapowiedź Gran Turismo 7 nikt raczej nie wierzył. Studio potwierdza, że gra nie jest nawet planowana, więc Gran Turismo Sport będzie musiało nam wystarczyć na najbliższe lata.

Czytaj dalej

PlayStation Plus doczekało się promocji. Teraz możemy cieszyć się subskrypcją na 15 miesięcy po zakupie rocznego abonamentu!

Czytaj dalej

PlayStation 4 za jakiś czas doczeka się dużej aktualizacji systemowej, która prowadzi coś więcej niż poprawę stabilności. Poznaliśmy część nowości, która trafi do użytkowników konsoli.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED