Deli w etherze DeliQuent
24.03.2015, 09:48
DIY - PS4 cieszące oko
Witam wszystkich !!

W pierwszym wpisie mojego bloga pomyślałem o napisaniu na temat podjęty w jednym z newsów dotyczącym Projektu Skylight, czyi o dedykowanych do PS4 osłonach na dysk z różnymi motywami. Ja znalazłem jednak inny sposób jak upiększyć naszą ukochaną konsolę.

Swego czasu przeglądając "znany portal aukcyjny" Aledrogo w poszukiwaniu akcesoriów i gier natrafiłem na aukcję ze skórką do kontrolera potocznie zwanego padem :P

Skin na aledrogo po taniości !!

Szybko wiec wygooglowałem nazwę firmy i trafiłem na jej stronę główną. Oczy w momencie otworzyły mi się szeroko, gdy zauważyłem jak fajnie może wyglądać konsola małym nakładem kosztów i pracy. Na kocu artykułu zamieszczę listę linków do stron związanych z customizowaniem PS4.

Co może być atutem i sporym plusem przeważającym nad rozwiązaniem dostarczonym od Sony to to, że każdy z nas może mieć kontroler i/lub konsolę w dowolnym wybranym przez siebie motywie (gdzie jak na razie tych motywów jest jak na lekarstwo)

Same okleiny reklamowane są jako wykonane z dobrych, nieścieralnych materiałów. Są to folie produkcji 3M, czyli firmy specjalizującej się w wytwarzaniu produktów wykorzystywanych w trudnych warunkach. Można wiec liczyć, że okleiny wytrzymają wystarczająco długo by nam się znudzić :)

Powyższe wersje nazwałem kolejno Ultimate Destiny Edition (konsola stojąca) oraz 5thNov Edition (konsola leżąca). Jedyny warunek jaki musicie spełnić, to posiadanie praw do grafiki, którą wykorzystujecie. Polecam w tym miejscu serwisy z grafikami na licencji CC (creative commons) lub dla co zdolniejszych wykonanie grafik samemu :)

Poniżej lista linków do przydatnych stron:

  1. http://www.morphoskins.pl/
  2. http://decoskins.pl/
  3. http://alleg(...)3-e-0113
  4. http://alleg(...)812.html
  5. http://alleg(...)hix-bits
  6. http://polyg(...)cka_4_/1

Dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam do kolejnego wpisu niebawem.

Sonda - wypowiedz się!
Co myślisz o customizacji konsol i akcesoriów?
Oceń notkę:
+ +9 -