Blog @KraZislaw KraZislaw
12.06.2017, 12:39
Weekendowe Wspólne Granie #125 - zapisy
Weekendowe Wspólne Granie #125 - zapisy
Weekend tak szybko jak się zaczął, tak się skończył. To znaczy, że kolejne WWG już za nami, czas na krótkie podsumowanie i zapisy do następnej edycji.

W tym tygodniu cztery sesje, trzy "szczelanki" i jedna bijatyka (ale za to jaka!)

Battlefield 4 (PS4)

Lista obecności: KraZislaw, Poikao, Rakso09, Emkuzet, DeliQuent, Igloo74, Qsay, Germanos,

Sesja w BF4 niezmiennie przyciągnęła pokaźną rzeszę uczestników. Zaczęliśmy krótko przed 23 i w miarę upływu czasu na imprezie pojawiały się kolejne twarze (głosy :) ). Standardowo już w ramach WWG rozgrywaliśmy jedyny słuszny tryb (Duży podbój) na jedynej porządnej mapie (Smocza Dolina). Zagraliśmy 4-5 bitew. Bilans wygranych do przegranych prawie na 0. Jako skład uzupełnialiśmy się nawzajem i gdy wzięliśmy za cel utrzymanie punktów G i H to przez cały mecz te punkty znajdowały się w rękach naszej drużyny. Szkoda tylko, że reszta drużyny (czyt. randomy z internetów) nie była na tyle rozgarnięta żeby atakować pozostałe punkty, dlatego niejednokrotnie w trakcie meczy mieliśmy zajęte tylko punkty G i H. Mimo wszystko boje toczone tego wieczora uznać możemy za jak najbardziej udane. Ja przez całą sesję ograniczałem się standardowo do grania Reconem i okazyjnego próbowania swoich sił w pojazdach. Stream z sesji powinien już znajdować się na playliście WWG.


Tekken 7 (PS4)

Lista obecności: Kaczmar, Laughter,

Pod koniec Weekendu dwóch ogarniętych fighterów stawiło sobie czoła w siódmej odsłonie "Teczkena". Sesja ta była jednocześnie sesją WWG jak i w ramach Ligi Bijatyk Loży Szyderców

Kaczmar

Czy by tego Lau chciał czy nie, sesja w Tekkeny się odbyła - co prawda przez konferencję MSu granie po 23 do skutku nie dojdzie, ale chociaż parę walk z Lauem udało się rozegrać.

 


Rainbow Six: Siege (PS4)

Lista obecności: Rakso09, DeliQuent, axeMaltesse, dwutlenek, piopio

Ciężko zliczyć, który to już raz R6 gości na łamach WWG, może nie pojawia się co zawsze, ale widać tutaj cykliczną regularność :)

axeMaltesse

No nie szlo nam niedzielnego wieczoru. Z rakso spadlismy w sumie z golda, ludzie skracali, a Deli udawal, ze umie grac, bo robil sobie wyzwania jakimis postaciami z doopy. przegralismy 3/3 mezcze i kazdy rozgoryczony poszedl w swoja strone ;)

 


Killing Floor 2 (PS4)

Lista obecności: Rakso09, DeliQuent, Mayer, Calittus, Olson, FIN-Major, Beny, Ouji

Nowy "nabytek" z PSplus w tym miesiącu, nie wszystkim tytuł ten przypada do gustu, ale ponoć w coopie jest znacznie lepiej :)

Ouji

W takiej grupie zombie zabija się zdecydowanie fajniej niż samemu i od razu inaczej patrzy na grę, bo przy pierwszym podejściu do mnie nie przemawiała. Pięknie płonęli :) Na każdej mapie na koniec witał nas patriarcha i tak długo prześladował, że w ostatnim meczu niestety zabił. Zaczęliśmy koło 20, a skończyliśmy przed 23. Sesja, moim skromnym zdaniem, bardzo udana. Dziękuję Wam za wspólną walkę.

Jeśli nie udało mi się znaleźć odnośnika do czyjegoś profilu na stronie to atakujcie mnie, poprawie.


To wszystko tym razem, zapraszam do zapisów!

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^
Oceń notkę:
+ +7 -