Menu X
Menu X
Recenzje gier redakcji
Platforma (PS4)
Gatunek
Rok
Wersja PL

Kto wyszedłby zwycięsko ze starcia Tesla vs Lovecraft? Odpowiedzieć na to próbuje znaleźć nowy twin-stick shooter, w którym potęga nauki i broni palnej mierzy się z siłami Wielkich Przedwiecznych.

Czytaj dalej

Surviving Mars wciela w życie wyobrażenia i koncepcje odnośnie kolonizacji Marsa, jakie dominowały w literaturze fantastyczno-naukowej lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych minionego wieku. Dostaliśmy właśnie unikalną szansę sprawdzenia, czy wizja dawnych futurologów miałaby szansę się ziścić w starciu z piekielnymi warunkami Czerwonej Planety.

Czytaj dalej

Konrad the Kitten to coś, czego się nie spodziewałem. Kto by pomyślał, że na PlayStation VR dostaniemy… Tamagotchi?

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus żegna się z fanami za sprawą ostatniego dodatku DLC o tytule "Wyczyny kapitana Wilkinsa". Nam pozostaje odetchnąć z ulgą, że to już faktycznie koniec.

Czytaj dalej

DJMax Respect to najnowsza odsłona rytmicznego fenomenu z Korei Południowej. Cykl pojawił się w 2004 roku, a z czasem przeskoczył na PSP w wersji Portable. Chociaż nigdy nie odniósł popularności wśród masowego odbiorcy, to wyrobił sobie niewielkie grono zagorzałych fanów, którzy przy poszczególnych odsłonach spędzali setki, a nawet tysiące godzin. Nowa część kontynuuje wyrobione dziedzictwo na PS4.

Czytaj dalej

Pure Farming 2018 nie jest najlepszym symulatorem rolnictwa, jednak na pewno jest najbardziej przystępnym wprowadzeniem do tego świata. Który tytuł o roli powinien zatem zostać wybrany przez graczy?

Czytaj dalej

Toxic Games po raz wtóry uraczyło nas pierwszoosobową grą logiczną z rękawiczkami pozwalającymi manipulować otoczeniem. Czy Q.U.B.E. 2 zaspokoi apetyt graczy wyczekujących kolejnych portalopodobnych produkcji?

Czytaj dalej

de Blob 2 siedem lat temu zadebiutowało na konsolach poprzedniej generacji. Co prawda gra nie zapisała się w historii gier złotymi głoskami, ale to nie przeszkodziło THQ Nordic dorzucić do swojego portfolio wersję przygotowaną z myślą o PlayStation 4.

Czytaj dalej

W tym roku obchodzimy siedemdziesięciolecie marki Porsche i Slightly Mad Studios postanowiło uhonorować tę zasłużoną markę paczką DLC pod nazwą „Porsche Legends Pack”. Czy warto ją kupić? Zapraszam do recenzji.

Czytaj dalej

Scribblenauts Showdown wzięło swój znakomity pomysł „zaczarowanego ołówka” i wykorzystało go w bardziej imprezowym podejściu do rozgrywki. Debiut serii na konsolach Sony jest… zaskakujący.

Czytaj dalej
reklama

The 25th Ward: The Silver Case to najbardziej przesiąknięta szaleństwem gra tego roku i raczej nie ulegnie to już zmianie. Suda51 udowodnił, że świetnie czuje się w klimatach noir, które w połączeniu z jego narracją dają niesamowity efekt.

Czytaj dalej

Deiland to takie połączenie serii Harvest Moon i bajki o Małym Księciu. Jest to połączenie, które zdecydowanie ma potencjał. Pytanie tylko, jak z tym zamysłem poradził sobie twórca gier na smartfony?

Czytaj dalej

Strona

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL