Menu X
Menu X
Aktualności - Promocje

Świąteczna wyprzedaż w amerykańskim PS Store wchodzi w ostatni etap. Jakie promocje aktualnie są dostępne?

Czytaj dalej

South Park: The Fractured But Whole dostępny jest w kilku sklepach w cenie 119 złotych. Jeśli więc ominął was ten tytuł i czekaliście na niższą cenę - zapraszamy.

Czytaj dalej

Torment: Tides of Numenera, jednego z najważniejszych RPG-ów ubiegłego roku, można wyrwać w pudełku za niewielkie pieniądze!

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, kompletne wydanie The Surge czy Śródziemie: Cień Wojny. Kilkanaście gier zostało właśnie przecenionych w PS Store.

Czytaj dalej

Gigantyczna wyprzedaż w postaci styczniowej promocji trwa w najlepsze. W jej ramach możecie wyrwać taniej ponad 500 gier z PS Store. Sony zaprasza na zakupy i przypomina o inicjatywie za sprawą stosownego zwiastuna.

Czytaj dalej

Sieć sklepów EURO RTV AGD zorganizowało kolejną akcję promocyjną w której taniej kupicie gry na PlayStation 4. Tym razem w niskich cenach m.in. Prey, Fallout 4 GOTY czy Wolfenstein 2: The New Colossus.

Czytaj dalej

Amerykański PS Store kontynuuje trwająca od miesiąca promocję.Czwarty tydzień promocji zimowej przynosi kolejne gry w niższych cenach.

Czytaj dalej

Ubisoft dobrze wie, że sylwester to czas, kiedy wszyscy chcą grać w grę! Polskie sklepy oferują więc gry wydawcy w niższych cenach, a przy okazji przypominamy oferty z PS Store'a!

Czytaj dalej

Ogromna liczba przecenionych tytułów w PS Store liczy jakieś 500 pozycji i łatwo wśród nich przegapić wiele ciekawych tytułów. Wybraliśmy najciekawsze perełki cyfrowej dystrybucji.

Czytaj dalej

Amerykański PS Store kontynuuje świąteczne promocje. Przed nami trzeci tydzień niższych cen, więc zerknijmy, które gry są aktualnie przecenione.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Amerykański oddział Sony przygotował błyskawiczną ofertę promocyjną, która potrwa przez najbliższych parę dni. Zainteresowani? Zapraszamy do rozwinięcia.

Czytaj dalej

Poza ogromną porcją gier, Sony przeceniło niemniej DLC do wielu produkcji. Jeśli więc polowaliście ostatnimi czasy na jakiś dodatek - zapraszamy.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport zamyka tegoroczną ofertę 12 promocji świątecznych.

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn jest przedostatnią ofertą w świątecznej akcji Sony.

Czytaj dalej

Powoli zbliżamy się do końca świątecznej akcji promocyjnej. Dziesiątą ofertą jest FIFA 18.

Czytaj dalej

Dziewiątą ofertą promocyjną jest Call of Duty: WW2. Chociaż patrząc na cenę - wątpimy by ktokolwiek się skusił.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

God of War będzie się znacznie różniło od dotychczasowych odsłon serii. Sony Santa Monica chce sprawić, by debiut Boga Wojny na konsolach obecnej generacji był wyjątkowy. Balrog odpowiada, dlaczego Kratos nie może już skakać.

Czytaj dalej

Morderstwo, czarny humor i nastoletnie dramy - to wszystko obiecuje zwiastun nowego serialu Netfliksa.

Czytaj dalej

Rok 2017 wypadł świetnie pod względem premier. Obecny zapowiada się równie dobrze. Na co czekają producenci tworzący swoje dzieła na konsole PlayStation?

Czytaj dalej

Premiera God of War na PS4 to najczęstszy temat plotek ostatnich tygodni. Gra prawdopodobnie pojawi się w marcu jak poprzednie odsłony, ale dokładny dzień pozostaje tajemnicą. Ale mamy kolejne dowody, że stanie się to pod koniec marca.

Czytaj dalej

Proste robienie zrzutów, przestawianie przycisków na padzie czy... tryb lupy? Mamy 15 porad dla przyjemniejszego korzystania z PlayStation 4.

Czytaj dalej

Aktualizacja systemu 5.50 do wersji PS4 majaczy na horyzoncie. Sony ponownie otwiera zapisy do testów najnowszej aktualizacji PS4.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED