Menu X
Menu X
Aktualności - Gry

Fortnite zaprasza do wzięcia udziału w błyskawicznej rozgrywce. Musicie się faktycznie śpieszyć, bo nowy tryb dostępny jest przez ograniczony czas.

Czytaj dalej

Gracie jeszcze w Need for Speed Payback? Ghost Games wypuściło właśnie nową aktualizację gry, która dodaje sporo nowości.

Czytaj dalej

God of War ostro ruszyło z kampanią promocyjną nadchodzącej przygody Kratosa. Przedstawiciel studia Sony Santa Monica przyjechał do Polski i odpowiedział na pytania oczekujących fanów znad Wisły.

Czytaj dalej

Darmowe Fortnite jako droga do zostania milionerem? Żaden problem jeśli cieszycie się wystarczającą popularnością na kilku serwisach społecznościowych i dysponujecie odpowiednimi umiejętnościami w grze.

Czytaj dalej

Far Cry 5 pozwoli nam wziąć psa Boomera na towarzysza strzelanin i przemierzania Hope County. Co jeśli Wasz czworonóg zacznie zazdrościć, widząc jak opiekujecie się wirtualnym kompanem? Kupcie mu karabin!

Czytaj dalej

Kolejny retro klasyk wpadnie do biblioteki gier Nintendo Switch. Tym razem padło na reedycję Flashback 25th Anniversary, które otrzyma wyjątkową i klimatyczną edycję kolekcjonerską.

Czytaj dalej

Far Cry 5 zapowiada się na kolejny otwarty świat pełen wrażeń i efektownej rozwałki. Poznaliśmy listę trofeów, która zdradza nieco szczegółów na temat rozgrywki.

Czytaj dalej

Yakuza 6 również się udało i zostało docenione przez recenzentów. Zachodnia premiera nastąpi 17 kwietnia, ale już teraz możemy się przyjrzeć kilkudziesięciu recenzjom i wyciągnąć z nich mocną średnią. Jedno jest pewne - Kiryu nie zawiódł.

Czytaj dalej

Jeśli jakimś cudem martwiliście się o jakość Ni no Kuni 2, to możecie odetchnąć z ulgą. Tytuł jest godną kontynuacją niesamowicie udanego poprzednika z generacji PS3 i stanowi istny wzór do naśladowania dla innych twórców gier.

Czytaj dalej

God of War to nie tylko zmiana mitologii na nordycką. To także inne położenie kamery, inna perspektywa podczas starć i, przede wszystkim, inny system walki!

Czytaj dalej
reklama
reklama

Zgodnie z tym co wcześniej pisaliśmy, zeszło embargo na materiały z God of War i możemy wreszcie zobaczyć jak gra wygląda na miesiąc przed premierą. Jeśli ktokolwiek miał obawy o grafikę - może odetchnąć ze spokojem.

Czytaj dalej

Już jutro do sprzedaży trafi Assassin’s Creed Rogue Remastered, które jest odświeżoną wersją gry z PlayStation 3. Ciekawi was jaka jest różnica względem PC-towego wydania?

Czytaj dalej

Warriors Orochi 4 zostało zapowiedziena w trakcie weekendu. Kilka godzin po zapowiedzi, Koei Tecmo potwierdziło plany wydania gry poza Japonią.

Czytaj dalej

Mobilna wersja Valkyrie Profile: Lenneth w Japonii zadebiutuje już w tym tygodniu. Dokładnie to 22 marca.

Czytaj dalej

Mary Skelter 2 otrzymało nowe nagranie prezentujące system walki.  Zwiastun przedstawia lokację w podziemiach.

Czytaj dalej

Kingdom Come: Deliverance zawita na czeską uczelnię. Wykładowcy skorzystają z gry przy okazji nauki historii.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Spragnieni nowych materiałów z God of War? Ktoś postanowił złamać embargo i opublikować kilkuminutowy materiał z rozgrywki w God of War. Wygląda to niesamowicie.

Czytaj dalej

Sony postanowiło przypomnieć nam o czternastu wielkich grach zmierzających na PlayStation 4 i mogących pochwalić się "prestiżowym" statusem produkcji ekskluzywnych. Jakich tytułów nie uświadczymy na innych sprzętach?

Czytaj dalej

Bravo Team to kolejna po Farpoincie strzelanka w VR, która została stworzona z myślą o karabinie Aim Controller. Czy w ogóle można skopać shootera z tak idealnym kontrolerem?

Czytaj dalej

Days Gone miało w domyśle trafić do nas w 2018 roku. Niestety, nastąpiła zmiana planów.

Czytaj dalej

Super Seducer, czyli nieumyślnie tandetny symulator podrywania z absurdalnymi dialogami, wyszło na PC. Co z PS4? Sony nie chce takiej gry.

Czytaj dalej

Zapowiedź Grand Theft Auto V Premium Edition wydaje się być coraz bliżej. Po przecieku z Amazonu, mamy wpis z organizacji klasyfikującej gry w Korei Południowej.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL