Menu X
Menu X
Aktualności - Beta

Ghost Recon Wildlands już wkrótce rozpocznie otwarte testy beta nowego trybu - Wojny Duchów. Posiadacze PlayStation Plus mogą już pobierać klienta.

Czytaj dalej

Ghost Recon Wildlands pozwoli w tym miesiącu przetestować największą nowość zmierzającą do gry. Chodzi oczywiście o wyczekiwany tryb PvP, który sprawdzimy pod koniec września. Ubisoft prezentuje rozgrywkę i zaprasza do otwartych testów.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli przetestować przed premierą. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z datą premiery i pierwszymi szczegółami, a dzisiaj pora na znacznie więcej.

Czytaj dalej

Chcecie zagrać w betę Call of Duty: WW2, ale nie złożyliście zamówienia przedpremierowego na grę? Wystarczy, że założycie konto w PS Store na Hong Kong.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 już niebawem zaliczy premierę, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli sprawdzić nowego CoD-a w becie. Ta startuje w tym tygodniu i wiemy, co się w niej znajdzie.

Czytaj dalej

FIFA 18 w sprzedaży pojawi się na sam koniec września. Nie wiemy jeszcze kiedy pojawi się wersja demonstracyjna gry, ale jeśli ktoś ma odrobinę szczęścia, to sprawdzi tytuł wcześniej. EA rozesłało właśnie kody do zamkniętej bety FIFA 18.

Czytaj dalej

Project 1v1 to nowa gra studia odpowiedzialnego za serię Borderlands. Nową strzelankę wybrani użytkownicy mają przetestować jeszcze tego lata.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT jeszcze w tym miesiącu ma rozpocząć zamknięte testy beta. Pojawiła się data ich rozpoczęcia i - miejmy nadzieję, że tym razem nie zostanie przesunięta.

Czytaj dalej

Destiny 2 będzie gigantycznym sukcesem - wskazują na to ogromne ilości zamówień przedpremierowych, które już teraz przekroczyły liczbę jaką w swoim czasie wygenerowała pierwsza część.

Czytaj dalej

Final Fantasy XV niczym seria Monster Hunter pozwoli Wam wyruszyć z przyjaciółmi na wspólne polowania. Zamknięte beta testy przynoszą ponad godzinę nagrania z wieloosobowego dodatku Comrades.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Call of Duty: WW2 w tym miesiącu wystartuje z betą i jeśli z niej skorzystacie, w pełnej wersji gry otrzymacie parę niespodzianek!

Czytaj dalej

Dreadnought to kolejna gra, która pozwoli nam się przetestować w ramach otwartych testów beta. W Sieci pojawił się zwiastun, a w PlayStation Store odpowiedni plik, który można sobie pobrać.

Czytaj dalej

Dead Alliance rozpoczęło otwarte testy beta. W Sieci pojawił się zwiastun, którym twórcy starają się zachęcić do testowania oraz wyjaśniają na czym polega ich nowa gra.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ jakiś czas temu ogłosiło, że rozpoczną się zapisy do zamkniętych testów beta. Dzisiaj Bandai Namco ogłosiło, że te zostaną lekko opóźnione.

Czytaj dalej

LawBreakers doczeka się otwartych testów beta. Rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu. Poprzednie testy były zamknięte i na ten moment gra spotyka się z mieszanym odbiorem, ale teraz sami będziecie mogli sprawdzić czy gra się Wam podoba.

Czytaj dalej

Destiny 2 będziemy mogli testować dłużej. Bungie zdecydowało się przedłużyć możliwość testowania, więc jeśli nie mieliście w weekend czasu, będziecie jeszcze mieli okazję sprawdzić grę.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Jeden z oddziałów Sony zorganizował wyjątkowy konkurs, w którym najlepsi zdobywcy wirtualnych trofeów zostaną nagrodzeni repliką platynowego trofeum.

Czytaj dalej

Nie pobierajcie najnowszej aktualizacji do Rainbow Six: Siege. Jeśli to zrobiliście to natychmiast ją usuńcie, bo istnieje ryzyko, że Wasza konsola może się zamienić w bezużyteczny kawałek plastiku.

Czytaj dalej

W tym tygodniu, największą premierą bez wątpienia jest FIFA 18. Oprócz tego mamy kompletne wydanie Fallout 4, polskiego Ruinera, a także DLC do NiOh.

Czytaj dalej

PlayStation 4 dostało właśnie aktualizację do wersji 4.74. Sprawdzamy co się zmieniło.

Czytaj dalej

Final Fantasy IX na PlayStation 4 było niemałym, ale bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Gra jest już dostępna w PS Store. Jest też zwiastun, garść informacji oraz galeria.

Czytaj dalej

Avengers Infinity War ma w wielki sposób zwieńczyć 10 lat kinowego uniwersum Marvela. O tym, bez wątpienia najambitniejszym, projekcie studia wypowiedział się Benedict Cumberbatch – wcielający się w Dr Strange’a.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED