Menu X
Menu X
Aktualności - Beta

Fighting EX Layer to już oficjalna nazwa tajemniczej bijatyki przygotowywanej przez studio ARIKA - twórców Street Fighter EX. Ekipa odcina się od Capcom i wraca z własną grą, gdzie ujrzymy znanych i zupełnie nowych zawodników. 

Czytaj dalej

EA Sports UFC 3 zaprasza użytkowników do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach. Warto rozważyć uczestnictwo, bo twórcy zapowiadają, że to jedyna szansa, aby sprawdzić grę przed premierą.

Czytaj dalej

Dreadnought rozpoczęło otwarte testy beta już w sierpniu, ale to od teraz możemy testować produkcję w naszym ojczystym języku. W Sieci pojawił się też nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Hand of the Gods: Smite Tactics to taktyczna gra strategiczna od twórców Smite, czyli całkiem udanej gry z gatunku MOBA dostępnej również na PlayStation 4. Od dzisiaj posiadacze PS+ mogą zacząć testować karciankę.

Czytaj dalej

Demo Gran Turismo Sport zostało wydłużone. Jeśli więc jeszcze nie mieliście czasu by odpalić klienta i sprawdzić najnowszą grę Polyphony Digital - firma robi ukłon w waszym kierunku.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport można jeszcze testować w ramach otwartych testów beta. Twórca gry, Kaz Yamauchi, zauważył, że bierze w nich udział ponad milion graczy. Poza tym pojawił się nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Otwarte testy beta Star Wars Battlefront 2 miały skończyć się wczoraj. Twórcy przedłużyli jednak testy, można więc grę testować jeszcze trochę.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 jest już dostępne dla wszystkich, w ramach otwartych testów beta. Tym samym wszyscy chętni mogą przetestować tryb wieloosobowy.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 miało rozpocząć swoje testy beta już dzisiaj o 10:00, dla tych którzy zamówili swoją grę przed premierą. Plik nie był jednak dostępny do pobrania.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport ma pojawić się już w tym miesiącu, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli wypróbować grę w ograniczonym czasowo demie.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Ghost Recon Wildlands już wkrótce rozpocznie otwarte testy beta nowego trybu - Wojny Duchów. Posiadacze PlayStation Plus mogą już pobierać klienta.

Czytaj dalej

Ghost Recon Wildlands pozwoli w tym miesiącu przetestować największą nowość zmierzającą do gry. Chodzi oczywiście o wyczekiwany tryb PvP, który sprawdzimy pod koniec września. Ubisoft prezentuje rozgrywkę i zaprasza do otwartych testów.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli przetestować przed premierą. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z datą premiery i pierwszymi szczegółami, a dzisiaj pora na znacznie więcej.

Czytaj dalej

Chcecie zagrać w betę Call of Duty: WW2, ale nie złożyliście zamówienia przedpremierowego na grę? Wystarczy, że założycie konto w PS Store na Hong Kong.

Czytaj dalej

Call of Duty: WW2 już niebawem zaliczy premierę, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli sprawdzić nowego CoD-a w becie. Ta startuje w tym tygodniu i wiemy, co się w niej znajdzie.

Czytaj dalej

FIFA 18 w sprzedaży pojawi się na sam koniec września. Nie wiemy jeszcze kiedy pojawi się wersja demonstracyjna gry, ale jeśli ktoś ma odrobinę szczęścia, to sprawdzi tytuł wcześniej. EA rozesłało właśnie kody do zamkniętej bety FIFA 18.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Już od 20 listopada w Biedronce znajdziecie kolejną porcję gier w promocji. Przecenione będą tytuły na PS3, PS4 i PC.

Czytaj dalej

Czekałem na Need for Speed: Payback, ponieważ ekipa Ghost Games dostarczyła mi wiele frajdy dwa lata temu za sprawą klimatycznego i wyjątkowo grywalnego Need for Speed. Wcześniej wyrzeźbili Rivals, więc doświadczenie zdobyte, gusta graczy poznane i kolejne gry mogą być tylko lepsze… prawda?

Czytaj dalej
Quentin Tarantino w obozie Sony Film 0
17.11.2017 20:49
Quentin Tarantino w obozie Sony
Jakub Barwiak

Dziewiąty film Quentina Tarantino odnalazł swój dom. Nową produkcję legendarnego reżysera przygarnęło Sony Pictures.

Czytaj dalej

Cyberpunk 2077 ma być grą znacznie lepszą i większą od wielkiego hitu jakim jest Wiedźmin 3 - tak zapewniają przedstawiciele CD Projekt RED. Byli pracownicy studia mówią jednak o licznych problemach z produkcją, co skłania do przypuszczeń, że twórców przerastają ich ambicje.

Czytaj dalej

Uncharted bawi użytkowników konsol PlayStation już od 10 długich lat. Naughty Dog opublikowało z tej okazji specjalny materiał wspominkowy i świętuje istnienie marki.

Czytaj dalej

Electronic Arts jako wydawca naraża się ostatnio na ogromną krytykę ze strony graczy. Nie znaczy to jednak, że wydawca zmieni swój plan biznesowy. Gdyby było to możliwe, firma robiłaby to już wcześniej, w przypadku choćby takiego Battlefield 4.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED