Newsy Sebastian Kasparek
19.06.2017 20:41
| PS4 |
Tinertia. Wyrzutnia rakiet i zabawa fizyką na zwiastunie premierowym
Tinertia w bazie gier
Tinertia. Wyrzutnia rakiet i zabawa fizyką na zwiastunie premierowym

Tinertia to pomysłowa platformówka, gdzie główny bohater nie potrafi skakać. Zamiast tego twórcy każą nam korzystać z nieograniczonej wyrzutni rakiet i odpychać od podłoża za pomocą wybuchów.

Tinertia już jutro zadebiutuje w PS Store. Twórcy z tej okazji prezentują nowy zwiastun premierowy. Możemy na nim zobaczyć jak wygląda rozgrywka. Ta skupi się na wykorzystaniu dwóch gałek analogowych, gdzie jedna odpowiadać będzie za ruch postacią, a druga za strzelanie rakietami. To właśnie za ich pomocą możliwe będzie skakanie i omijanie przeszkód.

Na PS4 zbliża się platformówka, w której nie będziemy skakać

Tinertia skupi się na zabawie nietypowym sterowaniem oraz wykorzystywaniem fizyki gry. Czeka na nas kampania z rankingami sieciowymi oraz bonusowe, generowane poziomy dodatkowe. Nie zabraknie opcji personalizacji i wyśrubowanego poziomu trudności inspirowanego popularną grą niezależną - Super Meat Boy.

Tinertia - zwiastun premierowy

Tinertia zaoferuje też epickie starcia z bossami, których zadaniem będzie utrudnić naszą przygodę. Naszym zadaniem będzie uciec z nieprzyjemnej planety. Premiera na PlayStation 4 już jutro - 20 czerwca.

Źródło: YouTube (PlayStation)