Newsy Sebastian Kasparek
19.06.2017 19:39
| PS4 |
Friday the 13th: The Game. Twórcy przepraszają i szykują darmowe nowości
Friday the 13th: The Game w bazie gier
Friday the 13th: The Game. Twórcy przepraszają i szykują darmowe nowości

Friday the 13th: The Game otrzyma nową zawartość w ramach zadośćuczynienia za nieudany start i problemy z serwerami. Twórcy jednocześnie przepraszają fanów.

Friday the 13th: The Game nieudolnie zadebiutowało na rynku i gra była w tak opłakanym stanie, że twórcy musieli wyłączyć serwery. Nie obyło się też bez wielkiej łatki naprawiającej multum błędów. Jason nie powiedział jednak ostatniego słowa i producenci zamierzają dalej rozwijać grę, a także przepraszają za problemy i szykują wynagrodzenie.

Friday the 13th: The Game w opłakanym stanie, twórcy wyłączają serwery i zapowiadają poprawki

Friday the 13th: The Game to gra powstała na kanwie popularnych filmów gore opowiadających o brutalnie mordowanych nastolatkach przez legendarnego Jasona Voorheesa. Tytuł jest sieciową grą skupiającą na asymetrycznej rozgrywce, gdzie jeden użytkownik wciela się w niemal niepokonanego morderca. Reszta w tym czasie odgrywa role jego ofiar.

20 czerwca na serwery gry trafi duża aktualizacja. Ta wprowadzi do pozycji kilka nowości. Możemy liczyć na nowe ubrania dla ofiar. Użytkownicy dostaną też sporo wewnętrznej waluty do wykorzystania w grze. Zapowiedziano też weekend z podwójną ilością doświadczenia, który potrwa od 23 do 25 czerwca.

Dla fanów czeka też sentymentalna niespodzianka w postaci stroju dla Jasona. Ten inspirowany jest wizerunkiem antagonisty z niesławnej gry Friday the 13th wydanej 1989 roku na konsolę NES. Wróci też jej 8-bitowy motyw przewodni.

Źródło: Twitter (Friday the 13th Game)