Newsy Sebastian Kasparek
19.06.2017 17:26
| PS4 |
Final Fantasy XV: Episode Prompto. Nowy zwiastun przybliża szczegóły historii
Final Fantasy XV w bazie gier
Final Fantasy XV: Episode Prompto. Nowy zwiastun przybliża szczegóły historii

Final Fantasy XV: Episode Prompto trafi na rynek już niedługo. Twórcy udostępniają więc nowe wideo przybliżające zarys najnowszego rozszerzenia.

Final Fantasy XV otrzyma już niedługo kolejny dodatek, który po raz pierwszy pozwoli wcielić się w złotowłosego towarzysza księcia Noctisa. Dodatek wrzuci nas w skórę Promto i poza masą strzelania możemy liczyć na etapy ze skuterem śnieżnym oraz strzelanie selfie podczas pojedynków.

Final Fantasy XV. 6 minut z drugim DLC - Episode Prompto

Tym razem wcielimy się w znanego Prompto i rozgrywka skupi na strzelaniu. Oddzieleni od grupy przyjaciół trafimy samotnie do mroźnego środowiska, gdzie doświadczymy nieopowiedzianej dotąd historii. Jako Prompto naszym zadaniem będzie poznać genezę swego pochodzenia oraz wziąć los we własne ręce. Premiera dodatku nastąpi 27 czerwca.

Final Fantasy XV: Episode Prompto - zwiastun z napisami

Final Fantasy XV: Episode Prompto to jednak nie jest koniec rozwijania ostatniej odsłony Final Fantasy. W przyszłości otrzymamy jeszcze dodatek, gdzie głównym bohaterem będzie Ignis. Square Enix wydało też jakiś czas temu ankietę pytając społeczność o kierunek rozwoju gry - popularną odpowiedzią było chociażby poszerzenie historii jednego z antagonistów o imieniu Ardyn Izunia.

episode prompto final fantasy XV square enix wideo
Źródło: Final Fantasy XV