Newsy Sebastian Kasparek
19.06.2017 17:12
| PS4 |
Detroit: Become Human zadebiutuje dopiero w 2018 roku
Detroit: Become Human w bazie gier
Detroit: Become Human zadebiutuje dopiero w 2018 roku

Detroit: Become Human jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na wyłączność PS4. Jeśli trzymaliście kciuki za premierę pod koniec roku to możecie przestać - produkcja pojawi się dopiero w 2018 roku.

Detroit: Become Human ma być największą i najbardziej skomplikowaną grą w historii studia Quantic Dream i kariery Davida Cage'a. Wizjonerski twórca pragnący zatrzeć granicę między grą a filmem został przepytany przez dziennikarzy serwisu GameSpot. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o orientacyjnej dacie premiery.

Detroit: Become Human nie nawiąże do polityki i ideologii

Detroit: Become Human zadebiutuje w 2018 roku - kiedy dokładnie? Tego nie zdradzono, ale Sony zarzeka się, że większość tytułów pokazanych na targach E3 zadebiutuje w przeciągu pierwszej połowy nowego roku. Właśnie w tym okresie powinniśmy otrzymać nowe dzieło Quantic Dream. David Cage zdradził również, że pragnie aby to gracz był współscenarzystą i reżyserem całej gry. Będziemy nie tylko gwiazdą, ale i sami mamy zadecydować w jaki sposób przedstawione wydarzenia odbiją się na opowiadanej historii. Brzmi to niewątpliwie ciekawie. Sama gra wrzuci nas w sam środek kryzysu społecznego i futurystycznych klimatów cyberpunk. Tam poznamy losy trzech bohaterów z odmiennych środowisk i poprzez własne doświadczenia wyrobimy sobie opinię na temat konfliktu ludzi i androidów. Poniżej materiał wideo z fragmentami rozgrywki i obecnością samego Davida Cage'a - twórcy Detroit: Become Human. David Cage wypowiada się o tym, że temat gry nie jest żadną fikcją i w przyszłości na pewno zmierzymy się z problemami przedstawionymi w jego tytule.

Detroit: Become Human - rozgrywka z E3 2017

detroit: become human playstation 4 quantic dream Sony Interactive Entertainment wideo
Źródło: https://www.gamespot.com/articles/detroit-become-human-will-release-in-2018/1100-6451024/?ftag=GSS-05-10aaa0b