Newsy Krzysiek Kalwasiński
19.06.2017 16:23
| PS4 |
Micro Machines World Series ze specjalną limitowaną edycją dostępną w Polsce!
Micro Machines World Series w bazie gier
Micro Machines World Series ze specjalną limitowaną edycją dostępną w Polsce!

Micro Machines World Series to powrót kultowej serii o wyścigach małych pojazdów. W Polsce pojawi się Limitowana Edycja Specjalna, która trafi do graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe.

Micro Machines World Series to najnowsza odsłona kultowej serii, która zachowa ducha poprzedniczek. Wybierzemy jeden z 12 małych samochodzików i weźmiemy udział w wyścigach toczących się w ogrodzie, kuchni czy warsztacie. Oprócz tego co już znamy, pojawi się jeszcze arena walk.

Micro Machines World Series ze zwiastunem pojazdów

Micro Machines World Series dostępne będzie w Limitowanej Edycji Specjalnej w dwóch różnych wersjach. Pierwsza zawrze w sobie grę oraz zdalnie sterowany samochodzik. Druga z kolei zastąpi pojazd koszulką z logo gry.

Wspomniana edycja dotrze jedynie do tych, którzy zamówią grę przed premierą - oczywiście jeśli zdążą się załapać, bo ich ilość jest ograniczona. Zamówienia dostępne będą od 21 czerwca.

Micro Machines World Series ma pojawić się 23 czerwca 2017 roku. Gra zaoferuje możliwość grania we 4 osoby na jednym ekranie. Oprócz tego pojawi się tryb sieciowy dla 12 graczy, którzy rozegrają drużynowe pojedynki w różnych trybach - jak Team Deathmatch czy Capture the Flag.

Micro Machines World Series na zwiastunie z rozgrywką

 

Codemasters Software deep silver Micro Machines World Series playstation 4 techland
Źródło: http://pressoffice.techland.pl/17001-micro-machines-world-series-w-limitowanej-edycji-specjalnej