Newsy Krzysiek Kalwasiński
19.06.2017 11:21
| PS4 |
Dungeons 3 zmierza na PlayStation 4! Mamy zwiastun rozgrywki
Dungeons 3 w bazie gier
Dungeons 3 zmierza na PlayStation 4! Mamy zwiastun rozgrywki

Dungeons 3 to strategia ekonomiczna zainspirowana kultowym Dungeon Keeper. Gra ma trafić do nas jeszcze w tym roku, a tymczasem twórcy prezentują swoją grę na zwiastunie skupiającym się na rozgrywce.

Dungeons 3 według zapowiedzi ma być najlepszą i największą odsłoną serii. Całość polega na rozbudowywaniu swojego podziemnego imperium. Wydarzenia opowiedziane w nowej odsłonie mają kontynuować wątek z poprzedniej części. Wcielimy się we Władcę Podziemi, który nawiąże współpracę z kapłanką mrocznych elfów, która poprowadzi jego armię podczas podboju świata na powierzchni.

Dungeons 3 w naszej bazie gier

W Dungeons 3 będziemy mogli skorzystać z wielu opcji jakie zaoferuje nam system gry i tym zbudować wiele pomieszczeń, konstrukcji czy pułapek. Oprócz tego będziemy tworzyć armię składającą się z wielu różnych jednostek - powrócą te znane z poprzednich odsłon. Mamy tu więc do czynienia z połączeniem gry ekonomicznej i strategii czasu rzeczywistego. Nowością wprowadzoną przez tę odsłoną będą losowo generowane lokacje. Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku, ale szczegółów jeszcze nie ma. Poniżej znajdziecie zwiastun przedstawiający rozgrywkę,

Dungeons 3 na zwiastunie rozgrywki

 

Dungeons 3 kalypso media playstation 4 Realmforge Studios wideo