Newsy Daniel Stroński
19.06.2017 09:42
| PS4 | PS Vita |
Darkest Dungeon. Dodatek "The Crimson Court" na zwiastunie
Darkest Dungeon w bazie gier
Darkest Dungeon. Dodatek "The Crimson Court" na zwiastunie

Darkest Dungeon okazało się jedną z największych perełek cyfrowej dystrybucji (9,5/10 w naszej recenzji), a już niebawem dostaniemy DLC dodające masę nowej zawartości. Mamy zwiastun dodatku "The Crimson Court".

Darkest Dungeon to nietypowy dungeon crawler, gdzie oprócz przemierzenia lochów i zalki z potworami musimy kontrolować zdrowie fizyczne i psychiczne naszej drużyny. Gra, szczególnie w wersji na Vitę, miała swoje problemy, ale od premiery minęło już wiele miesięcy i twórcy dostarczyli odpowiednich łatek. Teraz czas na pierwsze DLC.

Nasza recenzja gry Darkest Dungeon

Dodatek "The Crimson Court" poszerza podstawową kampanię o nowy scenariusz, loch, klasę postaci, potwory i bossów. Wśród nowych wrogów znajdziemy m.in. przechadzającego się po lochach minibossa Fanatyka. Do tego nowe przedmioty dla każdej z postaci i budynki do rozwoju huba Hamlet. Wszystko to uzupełni rozpoczętą już kampanię lub zupełnie nową grę.

Pecetowa premiera już dzisiaj, 19 czerwca. Co do konsolowej wersji - dokładnej daty nie podano, chociaż miało być wraz z wersją na PC na początku tego roku.

Darkest Dungeon - zwiastun dodatku "Crimson Court"

 

darkest dungeon playstation 4 playstation vita red hook studios wideo
Źródło: YouTube (Red Hook Studios), http://www.darkestdungeon.com/crimson-court-store-page-is-live/