Newsy Paweł Musiolik
18.06.2017 22:49
| PS4 |
Shadow of the Tomb Raider - pierwsze wycieki materiałów
Shadow of the Tomb Raider - pierwsze wycieki materiałów

Shadow of the Tomb Raider ma być kolejną odsłoną przygód Lary Croft, która po restarcie z 2013 roku porzuciła rozwiązywanie zagadek w grobowcach na rzecz biegania po otwartym świecie i rozwalania wszystkiego co się rusza. Według plotek, nad grą pracować ma ekipa Eidos Montreal.

O tym, że Shadow of the Tomb Raider powstaje pisaliśmy już kilka razy. Tym razem nad trzecią częścią zrestartowanej w 2013 roku serii pracować ma nie Crystal Dynamics, a ekipa Eidos Montreal. O grze wiemy niewiele, ale kolejny wyciek, tym razem z agencji marketingowej, która podobno ma przygotować materiały reklamowe do gry, rzuca nam trochę światła na lokacje z gry.

Klasyczny Tomb Raider dostępny w przeglądarce internetowej

Takeoffla pracowało już wcześniej ze Square Enix, więc akurat wybór tej firmy nie powinien być zaskoczeniem. Jeśli to, co wyciekło z ich portfolio jest prawdziwe (czyli propozycje logotypów i ich umieszczenie na materiałach z gry, główne rysunki promujące gry), Lara może wrócić do plądrowania piramid, ale tym razem w Ameryce Środkowej lub Południowej. Zresztą, zobaczcie sami.

Warto dodać, że w planach jest także restart filmowego Tomb Raidera w którym główną rolę zagra Alicia Vikander, więc Square będzie chciało wykorzystać ten fakt i wydać Shadow of the Tomb Raider w okolicach filmu, by graczy zachęcić do wizyt w kinie, a kinomaniaków - do zakupu gry. A kiedy byśmy mogli spodziewać się zapowiedzi gry? Prawdopodobnie jeszcze w tym roku, gdyż osoby odpowiedzialne za markę w Crystal Dynamics jakiś czas temu zdradziły, że informacji o przyszłości serii możemy spodziewać się w tym roku.

eidos montreal playstation 4 shadow of the tomb raider square enix