Newsy Daniel Stroński
16.06.2017 18:16
| PS4 |
Sony rozważa obecność na europejskich targach
Sony rozważa obecność na europejskich targach

Sony przyznało, że poza tym, co pokazało na tegorocznych targach E3, ma jeszcze wiele asów w rękawie. Czyżbyśmy mieli je zobaczyć podczas europejskiej konferencji?

Sony w ubiegłym roku ominęło europejskie targi Gamescom w Kolonii, rozkładając wszystkie zapowiedzi na czerwcowe E3 oraz grudniowe PlayStation Experience. W tym roku czerwiec przyniósł już nowe materiały z takich gier jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Spider-Man czy God of War, ale firma obiecała, że to nie wszystko, co ujawnią w tym roku.

Sony przyznaje, że na E3 nie pokazało wszystkich asów

Redakcja magazynu Gamereactor wykorzystała obecność szefa marketingu Sony Jima Ryana na targowych salach E3 2017, by spytać, czy japoński gigant w tym roku pokaże się w Niemczech:

Jesteśmy w trakcie rozważania tej kwestii. W ubiegłym roku nie pojechaliśmy na europejskie targi. [...] To była przemyślana decyzja, by skupić się na E3 [...] ale teraz byłoby wspaniale przygotować coś specjalnego w Europie.

Tegoroczne targi E3 nie przyniosły niczego nowego w kwestii The Last of Us 2 ani Death Stranding z gier na wyłączność dla PlayStation 4, chociaż trzeba pamiętać, że pod koniec roku (8-9 grudnia) planowane jest jeszcze PlayStation Experience i na pewno Sony zostawi sobie "bomby" na tę konferencję.

gamescom 2017 gc 2017 jim ryan playstation sony santa monica
Źródło: http://www.gamereactor.eu/news/544933/Sony+considers+European+return+after+missing+last+Gamescom/