Newsy Paweł Musiolik
13.06.2017 03:15
| PS4 |
Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds - pierwsze DLC zapowiedziane
Horizon Zero Dawn w bazie gier
Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds - pierwsze DLC zapowiedziane

Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds będzie pierwszym dodatkiem do ostatniej gry studia Guerrilla Games. Aloy powraca w zaśnieżonym rozszerzeniu fabularnym.

Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds pojawi się jeszcze w tym roku i zabierze Aloy na wycieczkę do zaśnieżonej, pełnej niebezpieczeństw góry. Wreszcie doczekaliśmy się pełnoprawnego DLC do ostatniego hitu PlayStation 4. Gra Guerilla Games pozostawiła wielu fanów zachwyconych główną bohaterką oraz wykreowanym światem. Teraz miłośnicy Horizon Zero Dawn będą mieli okazję powrócić do swoich konsol.

Nasza recenzja gry Horizon: Zero Dawn

Na zaprezentowanym zwiastunie widać odrobinę nowości w postaci broni czy przeciwników, jednak wciąż nie wiemy, jaki aspekt znanej wszystkim gry będzie rozwijać nadchodzące rozszerzenie. Bez wątpienia będzie to dodatek fabularny, który prawdopodobnie pozwoli graczom ponownie wcielić się w postać Aloy. Będziemy musieli jednak poczekać na bardziej szczegółowe informacje odnośnie kontekstu czy nawet ceny. Na szczęście oczekiwanie nie powinno zająć zbyt długo, bowiem DLC ma trafić w nasze ręce już w tym roku. 

Horizon Zero Dawn: Frozen Wilds - zwiastun pierwszego dodatku

Guerrilla Games na swoim oficjalnym koncie na Twitterze podzieliło się grafiką promocyjną dodatku, potwierdzając, że dostaniemy nową historię i ogromną, skutą lodem lokację:

To wszystko, co na razie ujawniono. Niebawem mamy dostać możliwość składania zamówień przedpremierowych.

e3 2017 guerrilla games horizon zero dawn frozen wilds Horizon: Zero Dawn Sony Interactive Entertainment wideo